Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv a legjobb?

Melyik könyv a legjobb?

Figyelt kérdés

Szerintetek The Summoning - A szellemidéző, az Éjféli Bál, az A mennyország várhat, a No és Én, a Fallen - Kitaszítva vagy A lány, aki tud repülni a legjobb?

Vagy tudtok valami hasonlót ajánlani? Vagy esetleg szeretem az 1700-1800-as évek beli francia vagy angol romantikus (vagy nem) könyveket is...

Léci segítsetek.


2011. jún. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezek közül Éjféli bál, Fallen - Kitaszitva cimű könyveket szeretném megvenni. Tetszik a tartalmuk.

A menyország várhaton egyenlőre gondolkodom, hogy meg-e vegyem.

A lány aki tud repülni azt először meg akartam venni aztán meggondoltam magam. Nem tetszik annyira.

Szerintem olvasd el mindnek a tartalmát és döntsd el melyik tetszik a legjobban :)

2011. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én például nagyon szeretem a vöröspöttyös könyveket én eddig a halhatatlanok 3 részét (evermore, blue moon, shadowland) olvastam a vámpírnaplók első két része van meg, a beastly és a the dark divine is megvan. nekem eddig mindegyik nagyon tetszett ajánlom neked is.. de ha a felsoroltjaid közül kellene választanom akkor a fallen-kitaszítva lenne a legszimpibb.. lehet az lesz a következő könyv amit megveszek :D:D
2011. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ja, én is szeretem a vöröspöttyös könyveket, de az a baj h ezek mind azok...

2011. jún. 20. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyomorultak - Victor Hugo. Az 1800 (?) - as évek Franciaországában játszódik.
2016. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!