Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta vki Dallos Sándor...

Olvasta vki Dallos Sándor könyveit: A nap szerelmese és az Aranyecset ciműt? Ez Munkácsi életrajza, érdekelne, h ez kitalált sztori v igaz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olvastam mindkettőt,és én is elgondolkodtam rajta,hogy tényleg igazak-e azok,amiket leírt az író,de szerintem csak részben lehetnek igazak,mivel mindent nem tudhatott Munkácsyról Dallos Sándor,már azért sem,mert kicsit később élt.Biztos utánajárt dolgoknak(feljegyzések,dokumentumok,beszámolók, stb),Munkácsyval kapcsolatban,de mindezt olyan formába kellett önteni ami érdekes és olvasmányos,ezért némileg kiszínezte,és adott hozzá olyan dolgokat,amiket el tudott képzelni Munkácsyval kapcsolatban az író.
2011. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvastam mindkettot, szerintem igaz. Valahol olvastam, (Gyulan, Bekescsaban) hogy hiteles eletrajzi tortenet.
2011. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt olvastam - hiteles életrajzi adatokon alapuló történet (no nyilván nem a konkrét beszélgetések), de nem Munkácsié, hanem Munkácsyé ;)
2011. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh igaz tényleg Munkácsy :)
2011. jún. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!