Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter 7 különbségek a...

Harry Potter 7 különbségek a film és a könyv között?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a sok különbségről?
2011. jún. 18. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazság szerint két teljesen külön dolog.

A filmek szerintem azoknak valók akik olvasták a könyveket. Szórakoztatóak,láthatjuk hogy képzelik el mások a könyveket és stb. DE pl aki nem olvasta ,az nem is érti a filmek alapján az igazi lényegét.

Egyfelől nem probléma a változtatás,mert nem az a céljuk ,hogy teljes egészében visszaadják a könyveket,de sokszor olyan változtatásokat,vagy kihagyásokat csináltak ,ami az egészet elrontotta. De még van egy részük,talán pótolják ezeket. :)

2011. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha csak a 7. részre gondolunk,szerintem abban van a legkevesebb különbség. Eddig ez lett a legkönyvhűbb rész.

2011. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

így igaz első. na még mondjuk az HP I-II. is elég könyvhű volt ahhoz képes pl amit a 4-5-ben csináltak.

Nekem vannak ismerőseim akik nem olvasták a könyvet de azért a filmeket szeretik és sokszor nem is értik a dolgokat, és kérdezik, hogy én miért tudok mindent, meg van hogy totál másképp jön le nekik a történet üzenete. A könyvben sokkal jobban ki vannak hangsúlyozva a 'lelkizős' részek, és bővebb a magyarázat mindenre. nem szájbarágós, de KELL az a magyarázat. A filmek az akcióra meg a látványra mennek, míg a könyvnek nem ez a lényegi része.

2011. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jol leirtad 2., valoban sokkal de sokkal jobb a könyv, sőt nekem talán kicsit csalodás is volt a film, én nem igy képzeltem el sok mindent a könyv alapján, valoban a film inkább a látványrol szol, mig a könyvben jobban kifejtik az érzéseket, gondolatokat
2011. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a könyv, a 7/ 1részben sok a különbség, de ezt azzal magyarázták h le kellett rövödíteni a történetet, a film hossza miatt. Úgy láttam az előzetes alapján h a 7/2részben nem lessz annyi eltérés, és nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fogják a 7.könyv végén lévő jelenetet megcsinálni.
2011. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én igazából arra vagyok kíváncsi hogy fogják megoldani a többi részből kihagyott jeleneteket(a diadémra gondolok)

de tényleg elég könyvhű lett.

2011. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem a 6-ban nem tetszett az h felgyujtották az Odút.


Hát hol volt erről szó a filmben?

2014. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!