Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok nekem? 14/L

Figyelt kérdés

A szent Johanna gimit ajánlották többen.

Meg Cabot majdnem összes könyvét olvastam, Harry Pottert, ŰAlkonyatot is (imádom). Úgyhogy nálam itt kábé kimerült. Nem nagyon találok olyan könyvet, ami tényleg lekötne. Milyen könyveket ajánlanátok még?


2011. jún. 22. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Coelho :Alkimista.
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen helyzetben vagy =( Van, hogy órákat keresek a neten egy jó könyv után, de a leírása alapján csak nagyon kevés érdekel.


Nekem a Kelly kiadó könyvei jöttek nagyon be: Éjszaka háza, Tündérvilág, Tündérkrónikák, Kékvérűek, Cassandra Palmer, Káprázat.

Az utolsó kivételével mind egy sorozat. Bár csak az első kettőt olvastam, a többi is mind tetszett a leírás alapján.

2011. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Thomas BRezina könyvei, szerintem neked még fognak tetszeni, kis egyszerű-aranyos mind (ne értsd félre), de szórakoztatóak is :)

Aztán hát... Én iműdtam nagyon a Drann Shan könyveket, főleg a vámpíros sorozatot, a démonvilágos nekem már nem tetszett, de nekinek mi tetszik.

Esetleg Anne Rice könyvei, ha szereted a vámpíros témát, jó hosszú mind ^^ Akkor már a Drakula Bram Stokertől, egy örök klasszikus :D

Talán az Evermore és Evernight sorozatok is tetszenének még.... Hmm, más hirtelen nem jut eszembe.

2011. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi! Az éjszaka háza tényleg érdekesnek tűnik :)

És milyen könyvet lenne érdemes vennem Alexandra utalványból? (a kérdésem nem konkrétan ehhez kötődik) Valami olyasmire gondoltam, amit nem csak egyszer elolvasok aztán kész...

Meg még regényeket is írhattok, amit elolvashatnék :)

2011. jún. 22. 12:43
 5/15 A kérdező kommentje:
Júj az Evermoret megnéztem, és ez kell nekem :P Az Alkimista sem rossz.
2011. jún. 22. 12:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Vámpírakadémia! Mindenképpen ajánlom, nagyon jó sorozat! 6 részes, a 6. magyarul még nem jelent meg, csak rajongói fordítás van fönt a neten (az is jó, én már olvastam:)

Vámpíros, de nem sablonos, nagyon izgalmas és le se lehet tenni:P

Jó szórakozást!:D


itt letöltheted, ha érdekel:

[link]


(egyébként itt még rengeteg más könyvet találsz, ha valamit nem akarsz megvenni, de érdekel, itt belenézhetsz, letöltheted, elolvashatod:)


Az Alexandrában is megvan:)

2011. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jún. 22. 14:19
 8/15 anonim válasza:
Tizenhárom okom volt..., Fekete bárány, Gyémátfiú, Rajongás, Éjféli bál és esetleg ha ez érdekel: Lance Armstrong: Bicikli életre-halálra
2011. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szent johanna gimit én is ajánlóm.Emily a sellőlány, emily és a mélység szörnyetege,Mogyóró,nyau.vau.

Néz fel ide:

www.alexandra.hu

Itt tudsz könyvek után kutakodni:D

2011. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hmm.. a kicsit komolyabbat és nehezebbet akasz akkor a Parfüm-öt ajánlom... nagyon jó csak nem biztos h még neked való... :S nem szent johanna az biztos...
2011. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!