Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vámpírakadémia hatodik...

A vámpírakadémia hatodik részének mi a címe? És már megjelent magyarul?

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk, egy gyors kérdés: a többi könyv már meg van filmesítve?
2011. jún. 22. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem olvasom, de az egyik barátnőm igen, és ő azt mondta olyan két hete, hogy még nem jelent meg. Ha nagyon érdekel, telefonálj be az Alexandrába és érdeklődj, nekem pontosan megmondták mikor jelenik meg a Vámpírnaplók 7. és hogy mikor lesz náluk, és el is tettek nekem egyet belőle, amint megjelent :D

Filmről meg személy szerint nem tudok :)

2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első könyvből állítólag már megvan a film, hamarosan bemutatják külföldön. Remélem igaz!!!!
2011. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

6. rész: Az utolsó áldozat. Legalábbis szó szerint átfordítva magyarra.

Amúgy a film egyelőre még sehogy sem áll. Még a stáb sem állt össze. Egy éve adták hírül, hogy lesz belőle film, de nem sok minden történt azóta. Vannak kamu trailerek, kamu infók, de nem szabad nekik bedőlni.

Már én is nagyon várom, ezért figyelemmel követem a híreket.

2011. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

már nagyon váropm, hogy megjelenjen magyarul, mert már mindjárt kiolvasom az ötödik részt... é akkor mit fogok olvasni?! :D nincs mit olvasnom...

2011. jún. 22. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt le lehet tölteni a VA 6 rajongói forítását, sztem nagyon jó lett, én már olvastam, ugyh jó szórakozást!:D


[link]


Amúgy a filmről én is csak annyit tudok, hogy sehogy se áll... volt róla szó, de aztán semmi:S

2011. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a linket, de nem szeretek monitrorról olvasni, inkább megvárom, amíg megjelenik :D
2011. jún. 23. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Ki is lehet nyomtatni. Elviszed egy nyomtatóhoz 18ft/lapért megcsinálják, vagy még olcsóbban. Persze ez nem komoly, csak ha már nagyon szenvedsz a hiánya miatt.

Én egyébként mobilon olvastam ki mind a hatot.

2011. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

00:04-es vagyok:

Én sem szeretem annyira gépem, illetve monitorról olvasni, de néha muszáj:) Úgy értem, ha úgy lesz vége egy könyvnek (és ennek úgy lesz, nekem elhiheted) hogy nagyon jóóó, és érzem, hogy nem bírom kivárni a folytatást, akkor kell ez:D Mert mire megjelenik a 6. magyarul... addig tuti nem bírtam volna ki.. meg azért még mázlim/nk is volt, mert ezt pont lefordították magyarul...

pl van egy másik könyv, amit nem fognak rajongók lefordítani, mert nem olyan híres, és még 2012 tavaszáig várhatok a hivatalos magyarra.. lehet ebből angol lesz:) De abból meg gagyi vagyok.. na mind1, remélem, érted a lényeget:D

2011. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és vajon a Vámpírakadémiára meddig kell várni? :( de várok :D addig legalább újraolvashatom a Harry Pottert.

És az tényleg biztos, hogy nem fogom EZT a könyvet gépről olvasni, mert én azt AKAROM hogy a hivatalos verzió ott áljjon a könyves polcomon a többi rész mellett :D jajj de nagyon várom már... úgy szeretem... :)

2011. jún. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!