Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimiből...

A Szent Johanna gimiből szerintetek lesz film?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 00:38
 1/9 anonim válasza:
100%
Én örülnék neki! :) Nagyon tetszett a könyv. Neked?
2011. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is imádom :) tökre várom az 5.részt kár h ilyen sokáig húzzák... :/
2011. júl. 18. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne, biztos sokan néznék. :)
2011. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lenne jó ha csinálnának hozzá filmet mert ha rossz lenne a film és ugyanúgy mint másik filmeknél kihagynak belőle részeket úgy hogy az aki nem olvasta el nem érti hogy mi miért van akkor semmi értelme nem lenne mert az embernem nem jönne meg a kedve a könyvhöz... lehet hogy elrontanák és lehet sokkal kevesebben olvasnák mintha nem csinálnának belőle filmet mert elveszi az emberek

kedvét tőle... Szerintem jó a könyv és nem kell elrontani... mindenki elképzelte ahogy akarta és ez így jó :)főleg ha Cortez <3 nem lenne jóképű bennem egy világ dőlne össze... :)

2012. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Húú! Én naon örülnék neki, ha lenne, mert a könyv naon jól sikerült, és érdekelne milyen filmben.
2012. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
4-es válaszolóval teljesen egyet értek.mindenki elképzelte már magába hogy nézhetnek ki a srácok/lányok a saját izlésük szerint.ha lenne film tuti megnézném de nem várnám annyira mint a konyvet szerintem az sokkal izgibb:)
2012. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tóth V. ***** válasza:
Én nagyon remélem,hogy lesz.Nagyon szeretném látni,bár még nem olvastam ki az összes kötetet.Viszont eddig teljes mértékben elnyerte a tetszésemet.Szeretném látni Renit,Cortezt,Virágot emós és hippis korszakában,Arnoldot,Kingát és mindenki mást.Minden annyira jó ebben a könyvben,hogy szerintem érdemes lenne vásznon is bemutatni.
2012. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tóth V. ***** válasza:
Elvileg lesz!!! :)
2013. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fincik9 válasza:
Szerintem azért nem lenne jó, mert ha már elolvastad akkor egész biztos máshogy képzelted el, mint ahogy a filmben lenne. Ettől függetlnül én szeretném ha lenne
2013. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!