Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen csajos könyveket...

Milyen csajos könyveket ajánlanátok? Amiben sok a szerelem, fiúk és egyéb csajos dolgok.

Figyelt kérdés

:)

Valami ki regényre gondoltam. De nem ilyen hercegnősre, vagy mesésre, a reálisabbakat szeretem.


Köszi!


13/L


2011. jún. 23. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Cecily von Ziegesar könyvek ( pl: Bad girl sorozat, hot girl sorozat)

Meg Cabot könyvek. :)

2011. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánuk nézek! ;)
2011. jún. 23. 13:14
 3/11 anonim válasza:

Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene, hogy öljelek. Egy kémsuliban játszódik, szerintem nagyon jó könyv. Ha érdekel innen tudod letölteni: [link]

Ezek közül még a Komfortos mennyország és a Holdhercegnő csajosabb, de nincsenek benne fiúk nagyon. Azért még jók szerintem! :)

2011. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem ebben a korban Emmy Von Roden: Makrancos fruska c. könyve volt a kedvencem. Egymás után sokszor elolvastam. Néha még ma is :)
2011. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy boltkóros naplója... Nálam most ez a menő ;)
2011. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ! :)
2011. jún. 24. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna gimi sorozat.

[link]

2011. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!A Makrancos fruskát én is nagyon tudom ajánlani! Még szupijó szerintem a Jinx című könyv, és Sohonyai Edit: Macskaköröm, és annak második része, a Szerelemlék

Ezeket én le sem tudtam anno tenni... még most is kb évente elolvasom!!!

2011. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azóta rengeteg könyvet elolvastam...


Nagyon tetszenek a Meg Cabot könyvek. Vagyis a Neveltlen hercegnő naplója 1-2-3. Tovább nem olvasom :) És megrendeltem még ezeket: Egy igazi amerikai lány, Tinibálvány, Hogyan legyünk népszerűek? Már nagyon várom, hogy elolvashassam őket! :) Holnap után...


Illetve a Pimasz csajszik-pimasz könyvek regényei szuperek. A kalandos flörtök & szerelmi álmok ugyan nem abban a könyvsorozatban jelent meg (nem értem, hogy miért) hanem a belevaló csajok könyvsorozatba. Az az egy könyv. Igazán tetszett. Egy délután alatt kiolvastam. Őszintén szólva Pimasz csajszik pimasz könyvek regényeit nem is olvastam... De mivel ugyanazok a szereplők, és ez egy könyvsorozat, gondolom jók :) (a mobilszerelemre az sms románcra, és a tétova megasztárra gondoltam) Tetszenek a 2 boszorkányos illetve Bianka-Minta König különálló regénye is. A Boldogság virága illetve a matek+bonyodalmak=szerelmi bánatok nagyon érdekelnek. Valaki esetleg írhat róluk véleményt :)


A Szent Johanna Giminek is megvettem az első részét, de nem igazán tetszik... Mármint jó, de én Arnold párti vagyok :(


'A macskám, a családom... és a fiúk'-at is elolvastam. Elég furcsa volt. Élveztem, de nem olvasnám újra.


Aztán megszereztem a Girl,15 és a Girl,16 című könyveket is. Ezek úgyszintén nagyon bejöttek.


Cecily Von Ziegesar Bad Girl könyveinek megvásároltam az összes részét... Nem a stílusom. Túl botrányos.

A klikk és a Hot girl sorozatot is megvettem. Ezek sem fogtak meg.


Jacqueline Wilson könyveket is vettem. A 'szerelmes lányok' nem annyira, viszont a 'lányok késésben' már annál inkább tetszett! (Na jó, annyira nem, de elég jó volt.


A Magenta Orange és a Magenta, a bombázó viszonylag jó volt.


Ezenkívül pár kisebb, jelentéktelenebb regényt is olvastam :) Ha valaki ezeken kívül tud még ajánlani, akkor írjon!



Köszönöm!

2011. szept. 13. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves vagyok. A kedvenc könyveim amibe szerelem van:


Alyson Nöel : Halhatatlanok sorozat (Evermore,Blue Moon, Shadowland)

De ezen kívűl még rengeteget olvastam de ezek fogtak inkább meg engem .


Most rendeltem meg a Szent Johanna Gimi című könyvet. Kíváncsi vagyok rá .Sok helyen olvastam hogy nagyon jó.

2011. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!