Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet ajánljátok a...

Melyik könyvet ajánljátok a nyárra? Ötletem sincs most, hogy mit olvassak. (16/f)

Figyelt kérdés

Mostanában olvastam Stephen King, Leslie L. Lawrence, Dan Brown könyveket, de most valami komolyabbra vágyok, valami másra, de jóra. Lehet bármilyen könyv, ami szerintetek jó, és izgalmas, vagy érdekes, leköti az embert.

Köszönöm a javaslatokat!


2011. jún. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én aktuális kedvencem:

Brent Weeks - Árnyak útján


Részlet is van a könyvből a kiadó oldalán:

[link]

2011. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most olvastam a Parfüm című könyvet. Elég komoly, szókimondó. Több nézőpontot is bemutat, és szinte élvezet olvasni, hogy az emberek hogyan értik félre egymást, miért lett valaki olyan, amilyen. A főszereplő is nagyon jó karakter, egy "szerethető gyilkos". A könyv bemutatja, hogy hogyan jutott el ahhoz, hogy lányokból készítsen parfümöt. Ennek ellenére nem nyomasztó könyv, jó olvasni a leírásokat. Én tényleg élveztem.
2011. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Polina Daskova: A téboly könnyed léptei

Sebastian Fitzek: A terápia

Hihetetlen jó könyvek, jól megvannak írva. Csak ajánlani tudom őket. :) Mindkettő krimi.

2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ajánlom Frank Herbert: Dűne ciklusát
2011. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Scott O'Dell- a kék delfinek szigete.. az egésznek van történelmi alapja és én úúútálom a törit, de ez a könyv nagyon tecett :D sztem 1 próbát megért, nem hosszú kb. 150 oldal..
2011. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irwin Shaw: Oroszlánkölykök

Nem tudom, mennyire érdekelnkek a háborús könyvek, ez az. Én 16L vagyok, és tetszik.

2011. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!