Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? (Kérdésed túl...

Mit olvassak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ,hogy írok egy 100-as könyv listát .De fogalmam sincs milyen könyveket írjak bele.Ajánlásokat kérek! Szeretem a : humoros,romantikus és misztikus lényekről szóló könyveket. (13L)


Előre is köszönöm.


2011. szept. 27. 20:16
 1/5 anonim válasza:
ha't.en is 13/L vagyok...ha szereted a misztikus lenyekrol szolo konyveket pl. olvashatod a harry pottert vagy ilyesmiket.de az attol fugg hogy milyen a szemelyiseged.en olvastam krimiket es nagyon tetszett,olvastam a ket lottit,Lassie-t meg minden ilyeneket;)
2011. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Twilight saga, Shiver, Egri csillagok, Alexandre Dumas regényei, Macskaköröm, Sohonyai Edit könyvei, pöttyös könyvek vagy csíkos könyvek, Jankó Olga: Az elmaradt tánc, Fehér Klára: Bezzeg az én időmben, A nőstény oroszlán éneke...
2011. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Twilight

Szent Johanna gimi

Harry Potter

Az örök kedvencek:)

Ezenkívül vöröspöttyös könyvek, amik lazábbak és tinikről szólnak.

2011. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húúúha, azz tuti, hogy írd bele a harry pottert, és a Burokot,,, ümmmm... Jane Austen magánélete/ naplója _ nagyon izgi, romantikus, Büszkeség és balítélet, Jane Eyre - alap :D háát hirtelen ennyi jutott eszembe... :)
2011. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Oksa Pollock

Lock

Holdbéli krónikák

Mesék földjén

2018. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!