Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt az a könyv, amit...

Melyik volt az a könyv, amit nem tudtál letenni, annyira lekötött?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igazából én olyan vagyok hogy egy könyvet sem akarok elkezdeni olvasni, de amikor nekiülök egynek sosem tudok elmozdulni. Nekem eddig szinte minden könyv tetszett.

Én tini vagyok, csak tini könyveket tudok neked ajánjlani :D ( bocsi ha idősebb vagy már)

nekem nagyon tetszett a fiúk kizárva sorozat összes része ( ezt még rgebben olvastam) de Thomas Brezinának szinte az összes könyve jó, a Harry potter is nagyon tetszett.

2011. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szó szerint nem tudtam letenni - olyan csak egy volt. Vonnegut: Macskabölcső. Minden másnál képes voltam elmenni étkezni, fürdeni, sőt, még aludni is.
2011. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

L.J Smith- Vámíprnaplók . Ezen belül a kedvenceim: A visszatérés: Éjfél és a Harag.


a Twilight is nagyon lekötött.


Legutóbb Paulo Coelho-tól olvastam a Veronika meg akar halni-t, nagyon tetszett, csak ajánlani tudom :)

2011. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
A magyar luxusprostitualtrol szolo konzvet egy nap alatt kiolvastam.
2011. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

utolsó, meg tudnád annak a könyvnek adni a címét?

Én is egy nap alatt kiolvastam, de már nincs meg és nem emlékszem a címére.

2011. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Most hirtelen nem emlekszem az elso resz cimere. Most csak a masodik van nalam. Annak a cime Draga kej. Ez is nagyon jo. Mondjuk ezt ket nap alatt olvastam ki. Az elso nekem jobban tetszett.
2011. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Hamis gyonyor az elso resz cime.
2011. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vavyan Fable, Kalózok!, Harry P., Gyűrűk U, Dan Brown... mindegyik könyvem ilyen szinte. De leginkább a HP, azt egy nap alatt képes vagyok kiolvasni. :)
2011. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Alex Flinn: Beastly – A szörnyszívű

Clare, Cassandra-Üvegváros

Meg Cabot- Misztikus szerelem :)

2011. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!