Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki javasolna nekem boszork...

Valaki javasolna nekem boszorkányos, vagy egyéb misztikummal kapcsolatos regényt? Vámpíros, vagy vérfarkasos is jöhet.

Figyelt kérdés

Elvárások:

- ne olyan nyálregény legyen, mint az Twilight

- ne is olyan elrugaszkodott, mint a Harry Potter (noha azt is szeretem) inkább kötődjön valósnak vélt okkult témákhoz

- legyen benne akció, romantika (de nem eltúlzott), erotika, de ne egy hollywoodi produkció legyen írott formában


Ja, és még külön díjazom, ha mondanivalója is van a könyvnek.


2011. júl. 7. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Inkább a boszorkányos vonal legyen az erősebb. Vagyis főleg azt keresek.
2011. júl. 7. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos kevés ilyen jól összerakott könyv van....:/

De itt van egy-két ilyen misztikus,akciós,humoros,szerelmes könyv. Nme mondom,h eget rengető mondani valójuk van...:)

Becca Fiztpatrick: Csitt csitt

J.R.Ward: Fekete Tőr Testvériség sorozat

Benina: A bíborhajú sorozat

Böszörményi Gyula: Rémálom könyvek

Gena Showalter: Az alvilág urai sorozat

Kresley Cole: Halhatatlanok alkonyat után sorozat

Lara Adrian:A vámpír csókja, A vámpír ölelése, A vámpír vére, A vámpír éjjele, A vámpír bosszúja, A vámpír sírja

Nalini Singh: Angyali vadász sorozat

2011. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a kedvencemet majd nem lehagytam!!!(;

Jeaniene Frost: Éjszakai vadász sorozat!!!!:)

2011. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

alyson noel: halhatatlanok sorozat (imádom)

stephenie meyer: a burok (ezt is imádom) :D

2011. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
P.C. Cast-tól az Éjszaka háza című sorozatot ajánlanám , ami 7 részből áll:)
2011. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anne Rice: Vámpírkrónikák sorozat (meglepő, de vámpíros XD), Mayfair-boszorkányok sorozat (minő csoda, ez okkult, boszorkányos és mellesleg kicsit történelmi), A hegedű (ez olyan realitás-megőrülés-túlvilági)

Bram Stoker: Drakula

Alice Hoffman: A tizenharmadik boszorkány

Roald Dahl: Boszorkányok (hát nem biztos hogy kifejezetten ilyet keresel, de egész érdekes, viszont ezt csak akkor, ha már legalább 16-18 éves vagy, előbb nem fogod értékelni)

Asszem most ennyi jut eszembe, szerintem kezdd a Mayfair sztorival, de ha azt hosszúnak találod, akkor a Hegedűvel, abból kiderül, bírod-e Ricet. :D

2011. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én ilyen könyvet Karen Chance-től olvastam: Megérint a sötétség, Árnyak vonzásában, Átölel az éjszaka

Nagyon jók!

2011. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Hála nektek, és még pár másik embernek kb. egy fél év aktív olvasásra elegendő regényt kaptam, szóval, még válogatni is bőven tudok. :-)


,,viszont ezt csak akkor, ha már legalább 16-18 éves vagy, előbb nem fogod értékelni"


23 éves vagyok, úgyhogy ha csak ezen múlik biztos nem lesz gond. :-)

2011. júl. 11. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!