Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastatok mostanában,...

Mit olvastatok mostanában, ami nagyon tetszett nektek? Miért tetszett? Ötleteket keresek, hogy mit olvassak!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 9. 14:18
1 2
 1/18 Hyperactyve ***** válasza:
vámpírnaplók. tudom mi a véleménye mindenkinek erről de ez teljesen más!!
2011. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Elizabeth Adler Bűnös gazdagok. Az 1800-as évek végén, 1900-as évek elején Franciaországban élő madame életét meséli el, honnan indult, hogyan lett az ami. Érdekes, elgondolkodtató volt.

Előtte pedig Michael Seed Noel: Senki fia. Ez egy ferences rendi szerzetes élete (igaz történet)

2011. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lisi Harriosn-Klikk sorozat

Nekem azért tetzsik, mert teljesen más életet élének, mint én.

Tipikus amerikai tinilányos könyv, de mégis magával ragadt...

2011. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jeaniene Frost Éjszakai vadász 5. Egyszerűen imádom az általa megteremtet világot!!
2011. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Vámpírakadémia tetszett nagyon. Jól ki vannak dolgozva a szereplők, mindig akad valami jó kis konfliktus. Csak ajánlani tudom ;)
2011. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Zsoldos Péter életművét olvasom, ami mindenben különbözik az előttem leírtaktól, amiben csak két mű különbözni tud, de letehetetlen. Klasszikus magyar sci-fi. Ha 18 alatti lányka vagy, nem hiszem, hogy ez lenne a te műfajod, de egy próbát megér, még senki sem halt bele az olvasásába.

Illetve vele párhuzamosan Umberto Eco irodalomelméleti írásaiból szemezgetek, de ennek kapcsán elmondhatom, hogy bár nem mostanság olvastam, de Eco híres regényei, mint A rózsa neve, vagy A Foucault-inga szintén brilliánsak, inkább történelmi-fikciós (kissé parodisztikus... utóbbi kissé nagyon) művek. Ehhez kapcsolódva mondjuk ajánlhatom még Szerb Antalt (Pendragon-legenda), hasonló műfaj.

2011. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is Jeaniene Frostra szavazok. Csak a sorozat magyar címe Cat és Bones vámpírvadász sorozat (angolul Night huntress)

Egyszerűen imádnivaló, letehetetlen. A szereplők (Bones♥) nagyszerűen vannak felépítve.

2011. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Brent Weeks Éjangyal trilógiája^^ Azért tetszett, mert a főhős Kylar talán az egyik legemberibb karakter akiről valaha olvastam. az 1. könyvben együtt nősz fel vele, a másodikban próbálsz vele megváltozni, a 3. még nem jelent meg itthon, de lefogadom, hogy lesz olyan mint az első 2^^ érdemes elolvasni
2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket, jöhet még nyugodtan

tegnap 19:50 18 éves már jó 1,5 évtizede elmúltam :D

2011. júl. 10. 09:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Jókai Mór: Fekete gyémántok

Henry Chariére: Pillangó

Edith Wharton: Az ártatlanság kora

Charlotte Bronte: Jane Eyre

Szilvási Lajos: Egymás szemében

Gárdonyi: Isten rabjai, A láthatatlan ember

..hogy néhány igényes darab is szerepeljen a listán

2011. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!