Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért olvasnak a 10-13 éves...

Miért olvasnak a 10-13 éves kislányok Vörös Pöttyös könyveket? Miért akarnak minél gyorsabban felnőni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 23:19
1 2
 1/18 Hyperactyve ***** válasza:
42%
Háá. én 14 vagyok:) Nemrég kezdtem őket olvasni. Szerintem azért olvassák 10 évesen is akár mert az alkonyat is vöröspöttyös. UTÁLOM AZ ALKONYATOT amúgy:)
2011. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Mi az, hogy vöröspöttyös?
2011. júl. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Másodiknak, a Könyvmolyképző Kiadó fiatal felnőtteknek írt kiadványai.

[link]

2011. júl. 16. 10:34
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Elsőnek színigaza van. Mert a Twilight is az, és egy csomó meg annak a koppintása.
2011. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké, de az Alkonyat sem nagyon való még nekik.
2011. júl. 16. 14:59
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Én 12 vagyok. Az Alkonyatot elkezdtem, nem tetszett. Egyetlen Vörös Pöttyös könyvet olvastam az a Lány, aki tud repülni és a főszereplője 9 éves és nem horror...:P


Szerintem azért szeretik (azért nem vonom bele magam mert én nem szeretem az ilyeneket) mert a többi nem fantasy jellegű könyv gyerekesen szólnak az ovasóhoz. Bár fogalmam sincs.


És a 11-17 éves korosztálynak A Szent Johanna Gimit ajánlom. Leiner Laura csodálatos magyar műve. Ilyeneket kéne olvasni mindenkinek!!

2011. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem bírom türtőztetni magam: Ki és milyen jogon mondja meg, hogy mit olvassanak mások?
2011. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mit kötekszel? Én csak elmondtam a véleményemet, hogy ez a korosztály még nem érett meg az effajta könyvekre. Persze kivételek mindenhol akadnak.
2011. júl. 17. 00:24
 9/18 Remixa válasza:
100%

Üdv!

Én 14 éves vagyok. 11 éves koromban elkezdtem olvasni a Vöröspöttyösöket és.... hát ez nem igazán a felnőtté válásról szól, csak, hogy nem ülök (döglök) a tv és a számítógép előtt, hanem inkább fejlesztem az író és beszédképességem (mármint, növesztem a szókincsem). Persze azért is jó őket olvasni, mert a legtöbbjük romantikus és hát... most mi mondjak... a felnőtté váláshoz a képletes szerelem is hozzátartozik. Néhány könyvszereplőbe tényleg beleszerelmesedtem! XD

Hát... csak ennyi! Mert megéri őket olvasni!

2011. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a Vörös Pöttyös könyvek abból a szemszögből jó, hogy egy időre elfelejtik a facebookot az MSN-t és olvasnak. és ki a frásznmak jutott eszébe a felnövés?
2011. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!