Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire azonos a Vámpír...

Mennyire azonos a Vámpír naplók regény és sorozat feldolgozás eseményileg?

Figyelt kérdés
Részletes a sorozat? És a mostani 2. évad az a kötetek között a 2. eseményeit dolgozza fel? Vagy máshogy halad?
2011. júl. 16. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a különbség,párat leírok

Elena szőke

A könyvben van sok olyan szereplő akit a filmből kihagytak

Elenának húga van

Alaric fiatalabb és nincs felesége

A könyvbe vannak démonok,alvilág

Stefan egy panzióban lakik

A 2.évad egyáltalán nem hasonlít a könyvhöz,de az első évad sem.

Nagyon mások rengeteg különbség van köztük.

Érdemes elolvasni a könyvet,mert más de nagyon jó.

Talán 10 részes lesz a könyv.

Először mikor olvastam a könyvet nem annyira tetszett,mert túlságosan össze hasonlítottam a filmmel. Meg sem akartam venni a folytatást, de aztán meg gondoltam maga és most már a 6. részt olvasom.

Ha szeretnéd,hogy több különbséget is leirjak akkor irhatok még de ha el akarod olvasni akkor inkább nem irok :)

2011. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hú köszi szépen :D

Írhatsz még ha van kedved, mert igazából azon filózok melyikbe kezdjek bele..de ha tök más akkor valszeg megéri mindkettőt olvasnom/néznem.

Csak ha mondjuk teljesen ugyan az , akkor nem kezdek bele mindkettőbe, mert nem szeretem újranézni amit már olvastam egyszer.

2011. júl. 16. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A könyv és a film teljesen más.Mások a szereplők, az események. Szval ha akarsz kezdjed el mindkettőt. De azért azt elmondom h a sorozat sokkal de sookkal jobb mint a könyv. Ja és ha élevzhetően akarod nézni a sorozatot akk angolul nézd magyar felirattal, mert a magyar valami botrányos :D
2011. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D Megtaláltam feliratosan is úgyhogy meglesem :3
2011. júl. 17. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem a könyv és a sorozat is nagyon-nagyon jó.

Érdemes elolvasnod/megnézned.

Nagyon mások,de az nem baj.

Inkább nem irok többet a könyvről,mert ha elolvasod nem lenne jó ha előre tudnád mi lesz benne :)

2011. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az már tuti, hogy a sorozatot megnézem, érdekel a könyv is, előnye, hogy nem kell évadokat várnom, olvashatom rögtön a kövit xD

Köszi a segítséget :D

2011. júl. 17. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!