Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight:Embry Call?

Twilight:Embry Call?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Embry( aszt hiszem, ő volt)melyik részben utánozta Jacob-ot? Azt mondta hogy: Fel kéne hívni Bellát. Felhívjam Bellát? Felhívom Bellát, aztán leteszem. Vagy valami ilyesmit mondott. Viccnek szánta. Én az Eclipse-re tippelek, de azon belül mégis hol? Bocs, hogy nem valami konkrét:D
2011. júl. 20. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dsEkHmrDUU4


nem csak embry hanem mindenki :))

2011. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
EZ AZ!!!!:D köszönöm szépen!!! pont erre gondoltam:D
2011. júl. 20. 20:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a rész a könyvbe benne van, vagy nincs?:)
2011. júl. 20. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:

nem emlékszem hogy benne lenne a könyvbe...

örülök hogy siegithettem :D


előző.

2011. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pedig benne van a könyvbe, én emlékszem rá
2011. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként nekem is rémlik. sztem is benne van, csak tudni kéne hogy melyik részben:D
2011. júl. 21. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha benne va na könyvben akkor az Eclipse-ben. De nekem nem rémlik. Nyolcszor olvastam, de nem emlékszem ilyen részre. max a filmmben. De nem tudom, kb egy éve lehetett ez a korszakom :D
2011. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindegy. hát azért köszi:) majd ha nekiállok negyedjére is elolvasni, akkor majd jobban fogok figyelni, hátha:)
2011. júl. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!