Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vaják novellában mire...

A Vaják novellában mire jönnek rá a "Pénz kérdése" fejezet végén? (Mi Pavetta? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ez engem is érdekelne. Talán ő is witcher? De az nem lehet, mert a witcherek nem születnek, hanem létrehozzák őket. Vagy rosszul emlékszem?
2011. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Közben találtam valamit wikin, nem tudom mennyire számít spoilernek, hogy lesz-e még szó róla a könyvben:



"Bár Geralt sosem hitt a végzetben, Pavetta hercegnő és férje, Duny meg nem született gyermekét kérte fizetségül szolgálataiért. Miután kiderült, hogy a gyermek lány, nem vitte őt magával. Azonban a sors vagy talán a vak szerencse háromszor is keresztezte Geralt és Ciri - Duny és Pavetta lánya - útját, és nagyanyja, Calanthe királynő halála után végül Geralt lett az, aki gondját viselte a lánynak, szinte sajátjaként szeretve őt."

2011. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem az is érdekelne, hogy ki Iorvad, akit Dandelion említ a Világ peremén fejezet előtti rész végén? Kísértetiesen hasonlít Iorvethre, de ekkor őt még nem ismerjük. (Magyarul olvastam, angolul belelapoztam, hátha rájövök, de nem találtam semmit)
2011. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

őőő terhes:D

mer ugye azt add nekem, amit nem vársz, és otthon találsz.. vagy valami ilyesmi.. és az epizód végén ugyan nem mondják ki, de Pavetta terhes volt a sünlovagtól:D

aztán lányt szült és Geralt nem vitte el.. de a második kötetben ugye mégiscsak összefonódik a sorsa Cirivel:)

2013. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kulcs a kérdésben nem Pavetta mint személy, hanem az, milyen vér folyik benne...Nem akarok spoiler-kedni, de ki fog minden világosodni ha tovább olvasod a könyvsorozatot, s az elején homályosnak vélt részletek mind kitisztulnak.Ez a Witcher-Novella sorozat egy szép kis sajátossága.Pavetta vérvonaláról majd csak a 4. könyvben a "Megvetés Ideje"-ben tesznek nyomravezető információkat, addig csak néhány szó lesz, amely ezt a témát felemlegetné.
2015. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!