Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt az a könyv,...

Melyik volt az a könyv, amitől sokat vártatok, de egyszerűen nem bírtátok kiolvasni?

Figyelt kérdés

...mert olyan pocsék volt? :D

és melyik volt, amiben kellemesen csalódtatok?


én pl. Kate Furnivall-tól a Lydia titkát akartam elolvasni - számomra ritka unalmas volt.

Ken Follett-től viszont nem vártam olyan lelkesedve a katedrálist, mert gondoltam, egy templom építésében milyen extra lehet - és nagyon kellemesen csalódtam!


2011. júl. 21. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kb. Így vagyok a True blood könyvekkel. Már csak azért olvasom, hogy tudjam mi lesz a vége...
2011. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vass Virág: Sokszor csókol India- hát a 70. oldalig bírtam a kínlódást, ahova 4 nap alatt értem el, utána letettem.

A kellemes csalódás : Karen Rose: Gyilkolj értem-másfél nap alatt kiolvastam, nem tudtam letenni.

2011. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szabó Magda: Mózes egy, huszonkettő A volt magyar tanárnőmtől kaptam. Kb. 40 oldalt olvastam. Elég is volt.

William P. Young: A viskó Egyik barátnőmtől kaptam, neki nagyon tetszett. Nekem kevésbé, a 20. oldal után abbahagytam.

2011. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Gyűrűk ura elolvastam 150 oldalt de abbahagytam mert unalmas volt de lehet ha tovább olvasom jobb lett volna
2011. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*Szörnyűek*

Philip Pullman: Rubin és füst

Borzasztó volt a nyelvezete, egyáltalán nem illett a tizenkilencedik századhoz, inkább olyan, ahogy ma az utcagyerekek beszélnek


Brenna Yovanoff: Az elcserélt

10 oldal után azt mondtam, köszönöm, nekem ebből elegem van.


*Jók*

J.K.Rowling: Harry Potter és az azkabani fogoly

Ez volt az első HP könyv, amit olvastam. Ezelőtt csak állatregényeket és képes mesekönyveket, meg a kötelezőket olvastam, és féltem, hogy nem fog tetszeni. Persze, hogy rajongóvá lettem.


Gárdonyi Géza: Egri csillagok

Hatodikos korom előtti nyáron olvastam, de semmire sem emlékeztem, meg akkor szenvedés is volt. Úgy másfél hónapja olvastam újra, és nem bírtam letenni, nagyon tetszett.

2011. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én is elkezdtem a Rubin és füst-öt pár éve.

szerintem is borzalmas :D

2011. júl. 21. 13:48
 7/11 anonim válasza:
Kellemes csalódás-Édességek kicsiny boltja. A pestisről szól, de valami eszméletlen könyv!!
2011. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csalodas

Monte cristo grofja , 20 oldal utan meguntam

2011. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az Édességek kicsiny boltját nem voltam képes kiolvasni...
2011. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hyperactyve ***** válasza:

rossz: alkonyat

jó vámpírnaplók, harry potter 14/L

2011. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!