Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv íráshoz tippek, esetleg...

Könyv íráshoz tippek, esetleg történetek? :o

Figyelt kérdés

Írnátok könyvíráshoz tippeket? :D

Van egy pár ötletem, de azért nem elég 1 könyvhöz.

Harry Potter félét szeretnék, persze teljesen más, csak pár dolog lenne benne "kicsit hasonló"...

Hangsúlyozom a kicsi szót, szóval nem fikázást kérek, hanem tippeket!


2011. júl. 21. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
legyenek benne kerubok
2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ellőni egy sztorit kétszer...mármint, azt értem, hogy azt a stílust szeretnéd, nincs is vele probléma.(nem leszólni akarlak) De mindig az új ötletek a nyerők. Ezt már eljátszotta más és összejött neki. Szerintem ha már könyvírásra bocsájtkozol, teremts valami egészen újat.:)Sok szerencsét!/de egy tipp: Avatárok-olvass utána, több van a dolog mögött, mint amit az ebmerek tudnak.Szerintem egy jó kis sztorival igen ütős lenne/:D
2011. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Először is: NE legyen Harry Potter.

Másodszor: ha már írsz miért más találja ki helyetted a történetet? Én sose kértem segítséget!

2011. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!