Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről fog szerinted szólni a...

Miről fog szerinted szólni a következő világsikerű könyv?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megint valami fantasy lesz, mert az embereknek ki akarnak lépni a szürke hétköznapokból.
2011. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Sci-fi
2011. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hupsz csak *emberek
2011. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fantasy/scifi, vagy ilyesmi, lehetőleg mély, érzelmi húrokat pengetgető avagy velőtrázóan izgalmas, kalandos. :D Egy pollen élete a Marson... Egy pollen szerelme egy vámpírpollennnel... Pollen csodaországban... :D:D:D:D:D:D
2011. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Huuuu ez a pollen dolog nagyon tetszik!!!!:) Föleg a pollenvámpír!!!!:)

De sztem is fantasy lesz és,ha tippelnem kéne akkor vagy bukott angyal vagy vmi démon lesz a főszereplő.

2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
the pollenllight saga - the new mars
2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fantasy lesz, felkapnak egy már kifutott lényt, és tönkreteszik-teljesen más tulajdonsággal ruházzák fel. Ki tudja? Jön az angyalkorszak, csak épp szárnyuk nem lesz, mert "alkalmazkodtak" :) A következők szerintem az angyalok, démonok, vagy a tündék lesznek...


Pollenlight :D ez nekem is bejön ^^

2011. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de én már a pollenekkel álmodtam :D ez lesz az új korszak, az tuti :D
2011. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Asszem levédetem ezt a pollen dolgot és megírom a világhírű bestselleremet a pollenekről! :D
2011. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pollen írója! Izgatottan várjuk :D
2011. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!