Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 3-szor végigolvastam a harry...

3-szor végigolvastam a harry potter mind 7 részét, de harry egyszer sem volt wc-én -és fürdeni is csak egyszer fürdött egy próba miatt. Most akkor a varázslók nem szoktam fürdeni?

Figyelt kérdés
A wc-még hagyján ,de egyszer nem volt benne a könyvben ,hogy harry lefekvés előtt elment zuhanyozni vagy ilyesmi:Dnektek is feltűnt ez ?
2011. júl. 23. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
egészségedre, hogy ennyi időd van ezen gondolkodni ;)
2011. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam már ezen.Emlékeim szerint Hermione egyszer elment WCre.
2011. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
,de ez komolyan foglalkoztat ,most akkor nem fürdenek ,mert nekem ebből ez derül ki
2011. júl. 23. 22:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de nem csak Harry és a varázslók, hanem az irodalmi világ (a karakterek) 98 százaléka nem jár wc-re, és fürdeni se nagyon szoktak.
2011. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen talán ő ,egyszer ,de fürödni nem volt egyik sem csak harry de azt nem tisztákodás közvetlen céljából
2011. júl. 23. 22:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek, mikor egy suhintással tisztává és jóillatúvá változtathatja magát?
2011. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem poén volt:D én igen is ennyire hülye vagyok ,már megbocsáss ,de azért egyszer beleírhatnák ,hogy fürdés után egyből ment lefeküdni mert fáradt volt vagy az öt adag babkonzerv utána wc-én töltötte egész délutánját
2011. júl. 23. 23:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

22:53 Ne haragudj, de Dosztojevszij, Balzac és társaik mitől annyira jobb mint a Harry Potter? Mert régen íródtak? Ennyire meg senki nem lehet sznob, már bocs. És ezt én mondom. Jók a klasszikusok, természetesen, és én is sokat olvasok, aminek a témaválasztása megtetszik (Dosztojevszkij-t különösen kedvelem). A HP viszont mai történet, tehát nem hiszem, hogy össze kellene hasonlítani a klasszikusokkal. Mellesleg egyáltalán nem rossz, de gondolom beleolvastál kb az első két kötetbe (az eleje még tényleg kb gyerekmese) és elkönyvelted rossznak.


(Ja, és csak úgy mondom, nem azért Aragog a nevem, mert mániákus HP fan lennék, pusztán hirtelen nem jutott jobb eszembe, olyat akartam amiről nem ismer fel senki, így ez lett.)

2011. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, amúgy igaza van, ezek a történet szempontjából lényegtelen dolgok, tehát nem írják le, én mikor annó elkezdtem írogatni történeteket (kb 9 évesen), az enyém is tele volt ilyesmikkel, mikor utólag visszaolvastam, akkora pocsék maszlag volt az egész, hogy csak na. Szóval egy ideje figyelek már arra, hogy felesleges dolgokat ne írjak le, mert még én is megunom úgy az írást, ha nem történik semmi..
2011. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, én is tisztában vagyok vele, hogy miért nincsenek ilyen jelenetek a könyvekben, mégis gondolkoztam már rajta,anélkül, hogy hülye lennék.Én is olvastam már el háromszor a sorozatot és olvastam már Shakespeare-t,Balzac-ot és számtalan klasszikust, de nem tudom kinek képzeled magad, hogy embereket becsmérelj az érdeklődési köre miatt.Lehet, hogy rémfantasztikumnak érzed magad és műveltnek, de egy értelmes ember nem néz le másokat azért amit szeret.
2011. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!