Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Krúdy Gyula - Primadonna, mi...

Krúdy Gyula - Primadonna, mi a vége?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná mondani mi a vége? Az utolsó kb. öt oldalt valami hülye kitépte és most idegesít.
2011. júl. 25. 09:46
 1/2 anonim válasza:
Ha megírod pontosan honnan nincs meg szívesen begépelem és elküldöm.
2011. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, már teljesen meg voltam róla győződve, hogy senki nem olvasta! Lehet, hogy nincs az öt oldal, mert az ilyeneknek a végén van tartalomjegyzék, meg ajánló is, és összesen hiányzik annyi. Ez a legvége, ami még megvan:


Mikor Ilkánk a követség ebédjéről egyfogatúján hazafelé ment férjével, Zsenere gróf vállára hajtotta bágyadt fejét.

-Nagyon fáradt vagyok. Gyerünk haza Althofenbe. Sohase lépek többé színpadra. Elég volt.


Aztán ki van tépve. Nagyon kedves vagy, de ne gépelj annyit, nekem tényleg elég csak az, hogy mi történt nagyjából. :) Köszönöm!!

2011. szept. 9. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!