Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények a Harry Potter...

Vélemények a Harry Potter sorozatról?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jó. Elolvastam az összeset és 1000x jobb mint a film.
2009. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

iszonyatosan jó

akárhányszor csak elolvasom...:)

nem tudom,h csinálta J.K.Rowling,de fantasztikus!!!!!:D

2009. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, mert huszonéves fejjel is élvezetes olvasmány: ifjúsági regény, mese, humor - és egy nagy adag krimi. Rowling azért vétett egy-két logikai hibát, amelyek néhol csorbítottak a hét kötet komplexitásán (számomra).


Mellesleg, ha J. K. R. kicsit találékonyabb lenne, eladná valamilyen nagyon tehetséges írónak a jogokat, aki ugyanebben az univerzumban más történeteket mesélne el (pl. ezt csinálták az Óz, a nagy varázslóval is): új karakterek, új helyszínek stb. stb.

2009. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus, leírhatatlan, zseniális.
2009. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Én egy igazi HP rajongó vagyok.Elolvastam az összes kötetet.Én szeretem a filmet is (mindegyik megvan.Már nagyon várom a hatodik részt,de addig is még egyszer kiolvasom az összeset!!!!!
2009. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

IMÁDOM!!!!!!!!

Minden egyes kötetét min. 30szor olvastam. Ez komoly...:) Egyszerre fantasy, ifjúsági regény, krimi, kalandregény. Izgalmas, kalandos, gyakran humoros, ráadásul olyan értékeket közvetít, amelyek jó lenne, ha a való világban is ilyen fontosak lennének (szeretet, barátság, jóság, a jóért való küzdelem fontossága, stb...)

A film mondjuk egyáltalán nem tetszik, rengeteg benne a kihagyás, átdolgozás, ráadásul valahogy a film szerintem borzasztóan gyerekes, inkább meseszerű, a könyvvel ellentétben.(szerintem)

2009. máj. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

szerintem a könyv nagyon jó :) én megmondom hogy 2 részen bőgtem is xD mikor sirius és dumbledore meghalt xD... am nem vagyok sírós :S de ez megindított xD...

és am meg a könyv letehetetlen, de a film.. hm abban csalódtam egy kicsit,de hát ez van :)

2009. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDOM:D
2009. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbak!!:D nagyon nagyon jó könyv egytől egyig...miután kiolvastad az egyiket azután még napok múlva is benned van...nagyon átlehet élni...és mikor kiolvastad szomorú vagy hogy vége.Szóval nagyon nagyon jók!
2009. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Mostanában divat fikázni,már bocsánat,d

e akkor a "saját idejében" nagyon nagy siker volt!

Igaz,én már nem olvasom (annyit) mert kinőttem belőle,de imádom,ezen nőttem fel!

19L

2009. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!