Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan könyvei. Ki...

Darren Shan könyvei. Ki olvasta őket? Én nagy rajongója vagyok, de mintha egyedül élnék a Földön. Legfőképp a Vámpír sorozatot és a Démonvilág könyveit emelném ki :/ szívesen beszélnék olyanokkal akik már kivégezték" őket.

Figyelt kérdés
a Vámpír sorozat első részét, a Rémségek Cirkuszát meg is filmesítették. " a könyv alapján " ...egy kicsit' voltam kiakadva, mikor megnéztem. na rendben, csak ennyit szerettem volna, . Várom a kommenteket és a véleményeket. Köszi. L/14
2011. júl. 27. 02:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam kölcsönadta a Rémségek Cirkuszát, és nagyon jó volt. Sajnos a többit nem olvastam. Nem igazán szeretem az ilyen könyveket, de a Rémségek Cirkusza tényleg nagyon jó.
2011. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen, tényleg az. kár, hogy a többi részét nem tudtad elolvasni, tényleg fantasztikus. és a filmet láttad, amit a 'könyv alapján készült? ha igen mi a véleményed róla?
2011. júl. 27. 12:47
 3/23 anonim válasza:
65%
A Vámpír sorozatot olvastam, de nem végig. Hamarosan újra hozzá fogok. :) A Démonvilágot elkezdtem az viszont nem tetszett. A filmről csak annyit, hogy, ha könyvből lesz egy film, az általában csalódás az olvasóknak. De azért nekem tetszett. :)
2011. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jól teszed, megéri :D a Démonvilág könyvei...megfogtam az első részét az Alexandrában, leültem, elkezdtem olvasni, és még nem is végeztem az első fejezettel, már elborzadva vissza tettem szépen a helyére. aztán, rá 1-2 héttel, megint elkezdtem olvasni, megvettem, kiváncsi voltam , Darren mit tud kihozni belőle. és... hatalmas. azóta már az egész sorozatot végigolvastam, azaz majdnem most olvasom az utolsó részét :) nagyon szeretem, de ha nem bírod a morbid dolgokat, akkor tényleg nem neked való :S de azokon a dolgokon kívül van más is :) szerelem, barátság, meg minden ami kell :) csak sok a vérfürdő. de ez ezzel jár..:)
2011. júl. 27. 15:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

vámpírkönyveket olvasom most véééééééééégre megtaláltam boltban a hatodik részét :D

démonosból csak az elsőt olvastam

imádom

2011. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

tényleg? :D basszus én sem találtam sehol xD de egyik haveromnak megvolt, és kölcsönadta :DD de ha megtalálom megveszem, hogy ha esetleg újraolvasnám, akkor legyen rá lehetőségem :D imádod?:D ennek nagyon örülök :D


ja és lécci, ezentúl írjátok oda, hogy fiúk vagytok e vagy lányok, és ha lehet azt is hány évesek köszi :)

2011. júl. 27. 19:27
 7/23 anonim válasza:
100%

ma 14.44es vagyok.

Hát majd megpróbálkozom a démonvilággal újra. Én is most olvasom a 6.at a Vámpír sorozatból.

L/13

2011. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam az össze vámpíros könyvet és ezek után a film egy nagy csődtömeg . Az az igazság hoy csak kölcsönbe voltak szóval nem tudom elolvasni újra . A démonost nem olvastam .majd egyszer. 17/F
2011. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én lájkolom darrent ;) 14/F a film meg gyalázza a könyvet, város trilógia rulez :D
2011. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, mindet kivégeztem :D
2011. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!