Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan könyvei. Ki...

Darren Shan könyvei. Ki olvasta őket? Én nagy rajongója vagyok, de mintha egyedül élnék a Földön. Legfőképp a Vámpír sorozatot és a Démonvilág könyveit emelném ki :/ szívesen beszélnék olyanokkal akik már kivégezték" őket.

Figyelt kérdés
a Vámpír sorozat első részét, a Rémségek Cirkuszát meg is filmesítették. " a könyv alapján " ...egy kicsit' voltam kiakadva, mikor megnéztem. na rendben, csak ennyit szerettem volna, . Várom a kommenteket és a véleményeket. Köszi. L/14
2011. júl. 27. 02:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
engem is elszomorít amit a filmmel műveltek nagyon gáz! :D a Könyvről ne is beszéljünk mert nekikezdek újból :D
2012. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 SugarCat ***** válasza:
Durván fél éve olvastam a sorozatot,és teljesen ledöbbentem rajta.Rég nem olvastam ilyen zseniális alkotást,a történet,a szereplők,a helyszínek és a fordulatok teljesen magával ragadják az embert,Darren Shan olyan világot tudott megteremteni,amit kevés írónak sikerült.A történet néha igaz billeg a túlbonyolítás szélén,de ez legyen az egyetlen hibája.A szereplők nagyon jól el lettek találva,a történet sem egy tipikus vámpírtörténet,rendkívül naturalista képet fest a vámpírokról,az író maga stílusában.A könyvet mindenkinek ajánlanám,még azoknak is akik alapból nem szeretik a vámpírokat,áttörés lesz mindenkinek.Igaz,a könyv eredetileg gyerekeknek készült,de azért én a 12+ korhatárt rátenném,van pár olyan rész benne,amit nem biztos,hogy a kisebb gyerekek megértenének.A filmről annyit,hogy szégyen és gyalázat,amit műveltek a könyvből,nem csodálom,hogy sok embernek elment a kedve tőle...Nem is értem miért nem csinálták meg jobbra,hiszen a könyv már önmagában lehetne egy forgatókönyv,szerintem az író is remélte,hogy egyszer film is fog belőle készülni.A Démonvilág első két kötetét olvastam,nekem annyira nem tetszett,a könyv nagy része rettentően morbid volt,15 éven aluli gyerekeknek nem nagyon ajánlanám.
2013. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én imádom Darren Shan-t a vámpíros könyveket 1 hete fejeztem be és nagyon "megdöbbentett" a vége (jó értelemben) de miután befejeztem elkezdtem gondolkodni azon az idő utazásos cuccon, de végül csak belekavarodtam xD... a démonos könyveket csak most kezdtem. Bár én nem nagyon kedvelem az ilyen morbid könyveket így mikor elkezdtem olvasni párszor le is tettem, de a története nagyon érdekell és ezért mégis belekezdtem a könyvsorozatba... a második részét úgy olvastam el hogy este 8-kor belekezdtem és 02:00-körül már végig is olvastam :D olyan jó volt, hogy nem bírtam letenni. Ébn mind a két könyvsorozatot csak ajánlani tudom.
2013. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!