Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én csak most olvstam el a...

Én csak most olvstam el a Csontvárost és nem - e tudná nekem valaki leírni a választ, hogy összejön végül a 3. részben Jace és Clary?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Spoiler!

Én is csak a Csontvárost olvastam, de figyu, tudtommal tesók! Vérfertőzés mesterfokon? Ha későbbiekben kiderül, hogy nem, (amit igen kétlek mert túl sok volt a bizonyított egybeesés) akkor sorry. De az első végén nyíltan közölték, hogy testvérek.

2011. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én már olvastam a 2. és a 3.-ból egy kis részletet valamint egy-két infót a 3. többi részéről...

SPOILER

elég erős utalások vannak már a kettőben is, hogy valami bűzlik ezzel a testvérdologgal és ki is derülnek bizonyos dolgok amiket nem akarok lelőni, de annyit mondok, nem kell ilyen drasztikusan venni az ilyen kijelentéseket, mert nagyon sok csavar van a történetben :)

2011. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is csak a csontvárost olvastam, de szerintem nem tesók :D valami eléggé bűzlik az egészben :D
2011. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most fejeztem be az Üvegvárost és igen összejönne, de érdekes lesz minden :) sok csavar van benne alig várom a Bukott angyalt ^^
2011. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mióta feltetted a kérésedet olvastad-e a 2. és 3. esetleg 4. részt, de ha nem, akkor itt következik egy HATALMAS SPOILER!!!

CSAK AZ OLVASSA EL, AKI NEM FÉL RÉSZLETESEN MEGTUDNI MIT MIKOR ÉS MIÉRT!

Szóval a harmadik részben derül fény mindenre, amikor Clary, Jace, a Lightwood tesók és még egy marék NY-i árnyvadász Idrisbe utazik. A könyv végén tudják meg mi a helyzet. Feltűnik egy bizonyos Sebastian nevű srác, aki próbálkozik Clary-vel kavarni, de nem jön össze nekik. Majd Jace és Clary megtudják, hogy Valentine mesterkedései miatt az egyik testvérben egy angyal, még a másikéban egy démon vére csörgedezik. Természetesen Jace azonnal elkezdi gyűlölni magát, amiért egy démon vére van benne, és állandóan gonoszságra utaló jeleket keresgél magán. Aztán, amikor találkozik Sebastiannal (aki rosszabb, mint Valentine, higgyetek nekem)a fiú elmesél neki mindent. Valentine őt és Jace-t egyszerre, két külön helyen nevelte fel. Sebastian az igazi Jonathan Christopher, Clary vérszerinti bátyja, aki a démonvért kapta, és ezért lett olyan gonosz és negatív, amilyen. Jace viszont Stephen Herondale fia, akit Valentine megölt, majd a még az anyja hasában lévő magzatot konkrétan "kivágta az anyjából" (Cassie szavai) és felnevelte, mint a saját fiát. Így Jace-ben is angyalvér van, bár ennek a magyarázata nem volt teljesen tiszta, mivel angolul olvastam.

SPOILER VÉGE!

Remélem mindenki odafigyelt a figyelmeztetésre, és olyannak, aki esetleg még nem ismeri a történetet nem lőttem le a poén, viszont, akit érdekelt, hogy pontosan mi is történik, remélhetőleg érthetően leírtam. :)

2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!