Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy 16 éves lány Richard Bachot olvas?

Figyelt kérdés
Nem szoktam más véleményére adni, akkor sem ha pozitív, pláne, ha negatív, de azt észrevettem már, hogy sokan - főleg az én korosztályomból - nem értenek meg, talán különcösködőnek tartanak, húzogatják a szájukat. Csupán egy kérdés, akkor sem történik semmi, ha igazuk van, és tényleg fiatal vagyok az ilyesmihez ( bár én érettebbnek tartom magam a koromnál).
2011. aug. 14. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Egy értelmes ember 16 évesen is és 30 évesen is szereti a jó könyveket. Szerintem fiatalabb korban is érdeklődnek jó könyvek iránt, de ha a te társaságod ezt lenézi akkor ritka sz*r emberek között vagy. Amúgy meg az emberek többsége már csak ilyen.
2011. aug. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább komolytalanok még, de szeretem legtöbbjüket. Köszönöm a választ. :)
2011. aug. 14. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam, de nem érdekelt:) 13 évesen Orwellt olvastam, rám is furán néztek, de nem közösítettek ki, engem meg nem igazán érdekelt, nem befolyásolta a hozzájuk fűződő barátságomat:)
2011. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velem is ez a helyzet. Fintorognak, megjegyzik, hogy ezt még nem kéne, mert minek, és ilyesmik, de nem közösítenek ki engem sem, szóval eddig nem érdekel. Ha kiközösítenének, elbeszélgetnék velük.
2011. aug. 14. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam más véleményére adni, akkor sem ha pozitív

Ez elég nagy baj, majd rájössz h az építő jellegű kritikából lehet a legtöbbet tanulni, a realista világ le*arja hogy te mire adsz és mire nem, főleg így 16 évesen...:)

Amúgy mindneki azt olvas, amire igénye van és az intelligenciája megköveteli. Ha tetszik olvasd, de nem értem miért hiszed magad kívűlállónak mert te ezt olvasod. Én Jules Verne-t olvastam általánosban, én voltam az egyedüli szerintem, de nem tartomttam magam különcnek, ugyanis ha valaki vidáman és nyitottan él,mellette olvas az annál színesebb és magasabb körű emberke..:) Neked kell tudni, hogy milyen jókat olvasol, míg ők kimaradnak belőle. Nem kell foglalkozni a fintorgással.

2011. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor adok a pozitív kritikára, tanácsra, ha én is úgy gondolom, örömet lelném a dologban később, vagy én is így gondolom, tetszik az ötlet. Nem én gondolom magam kívülállónak, hanem ők.
2011. aug. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!