Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb Batman képregények?

Figyelt kérdés
Én igazából egyet sem olvastam még, de leírom amik érdekelnek: The Dark Knight Returns, Year One, The Killing Joke, A Death In The Family, Hush, All Star Batman. A végére még egy kérdés: Hol lehet ezeket megrendelni magyarul? Kösz a válaszokat előre is.
2011. aug. 14. 22:31
 1/1 Stojkovic válasza:

Ha esetleg még nem olvastad volna azóta el az összeset.....

Igen, ezek a "slágertörténetek". Szerintem kb. a fele jó, a másik fele meg gyatra, de ez szubjektív dolog. A Killing Joke és a Death in the family a magyar sorozatban is megjelent a kilencvenes évek elején. A Year One és a Hush pedig külön kötetben magyarul megjelent pár éve. A comicsinvest.hu-n és a kepregeny.net fórumán érdemes nézelődni...na meg persze börzéken ha teheted. Ha tuti drágán akarod megszerezni, akkor meg aukciós oldalakon.

2011. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!