Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vampire knight fanok! Yuuki...

Vampire knight fanok! Yuuki és Zero a mangában hanyadik kötetben csókolózik?

Figyelt kérdés
most tudtam meg,hogy lesz csók,de még csak ott tartok a mangában,hogy Shiki testét elfoglalja az apja,de nagyon kíváncsi vagyok már>.<
2011. aug. 15. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

10. kötet, 46. fejezet, az egyik kedvenc jelenetem <3

Jó olvasást hozzá, még annyi izgalom vár rád =D

2011. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:D imádom Zerot,Sokkal jobban összeillik Yuukival mint Kuran Kaname >.<

De annyit árulj már el,hogy Kanamét választja-e,mint az animében,vagy Zero-val jön össze?

2011. aug. 16. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

én is rájuk voksolok, imádom őket együtt =D

még nem ért véget a manga, szerintem min. 1-2 év, mire vége lesz. Az anime vége után, a mangában Yuuki egy csomó ideig Kanaméval van, most Kaname kilépett egy kicsit a képből (nem szeretnék spoilerezni, miért), Yuuki kb. 5-6 fejezete nélküle van, és volt pár jelenete Zeroval. A legutóbbi fejezetben egy iszonyú jó jelenetük van, de nem lövöm le a poént =D

2011. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és te hol olvasod magyarul?mármint találtam egy oldalt,de ott csak a 9.kötet feléig van,meg az AnimeAddicts-en van fent a 10. kötet fele:/Már azon gondolkozok,hogy letöltöm magyarul,és lefordítom én.xd

(amúgy még annyit árulj el,hogy Yuuki rájön,hogy szereti Zero-t is?)

Amúgy az animének olyan szar befejezése lett.és azt hallottam,hogy nem is fogják folytatni._.

2011. aug. 17. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

és te hol olvasod magyarul?mármint találtam egy oldalt,de ott csak a 9.kötet feléig van,meg az AnimeAddicts-en van fent a 10. kötet fele:/Már azon gondolkozok,hogy letöltöm magyarul,és lefordítom én.xd

(amúgy még annyit árulj el,hogy Yuuki rájön,hogy szereti Zero-t is?)

Amúgy az animének olyan szar befejezése lett.és azt hallottam,hogy nem is fogják folytatni._.



Szerintem most mmár nem nagyon lehet olvasni, mert magyar fordítása nem létezik, a legtöbb helyről törölték a fordító pedig abbahagyta. Egyébként már nem is lehet elkészíteni hozzá a magyar fordítást, mert a Mangafan a magyar kiadója a VK mangának levédte a jogokat.(Én is gondolkoztam, hogy lekéne fordítani, de nekem azt mondták nem lehet) Így a Mangazinról is törölték a fejezeteket. Hogy magyar kiadása mikor lesz a második kötetnek nem tudom.



Szerintem, akár lehetséges egy harmadik évad, de nincs hozzá még elég anyag.

2011. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ez is milyen már?!megvették a jogokat,és erre már vagy egy éve nem adtak ki új kötetet._.
2011. aug. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!