Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alkonyat (Twilight)-ban a...

Az Alkonyat (Twilight)-ban a 2. részben csókolozik Jacob Black és Bella Swan?

Figyelt kérdés
..Én olvastam a második részt de az eggyik fejezetben sött többe is olvastam h közel kerültek egymáshoz de nem írta ezzekel a szavakkal h csokoloztak de azért ha valaki tudja akkor írja meg köszí elöre is..:)
2009. aug. 8. 01:34
 1/9 anonim válasza:
mivel Bella nem "úgy" szereti Jacobot, ezért nem csókolóztak. inkább bátyjának tekinti.
2009. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem,nem ott,hanem a 3.-ban:Eclipse.

De minek van ott az a kereső.....................

2009. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
DE ott Már készülödik a Renesmee..: /
2009. aug. 8. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nem:)

A 4.részben készülődik Renesmee:)

2009. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez csak egy előzetes lehet nem is lesz benne a filmben mert pl az Alkonyatból is kihagyták amikor Emett mondja Edwardnak

h „Ez nem jó igy Edward nem közölünk valóó"-meg a New Moonban (könyv)sincs bennt h csókolóznának...Olvasd el az Eclipse-et is meglátod igazunk lesz:)

2009. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a rész a "1:28" akkor van, mikor Alice vissza jön, és még ő el megy vadászni azt hiszem, addig Jake Bellával van, és majdnem csókolóznak, azért majdnem, mert megcsörren a telefon. Mikor Edward hívja Carlisle hangjával és Jake veszi fel a telefont, úgy hogy "Swan rezidencia" ha valaki olvasta akkor biztosan emlékszik rá:)
2009. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jaaa igen, emlékszek, én olvastam :D


én voltam a videós xD mármint aki a videót linkelt... :P

2009. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A harmadik részben (Eclipse) Jacob lesmárolja Bellát, mire Bella behúz neki egyet, és eltöri a kezét.
2016. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!