Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Végülis mi lesz Nessei-vel És...

Végülis mi lesz Nessei-vel És Jacob-val?

Figyelt kérdés
Én így értelmeztem: hogy amikor Jacob mesél Bellának a bevésődésröl úgy sorolja,hogy szerető, barát stb. Szóval akkor Jacob mindig az a személy lesz akire Nessei-nek szüksége van éppen?
2009. ápr. 14. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A bevésődés az a vérfarkasoknál amikor találkoznak valakivel és tudják, hogy ő az igazi...

(Legalábbis így értelmeztem)

Jacob és Nessei "egymásnak vannak teremtve" , LELKI TÁRSAK..

Szóval Jacob azért éppen az lesz Nessei számára akire szüksége van, mert végül is csak rá van szüksége...

2009. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen, mint Quil és Kim sztem, vagy Sam és Emily

szóval szerintem mikor felnő a "párja" lesz, nem feltétlenül mindíg más szerepben, hanem ő lesz majd a barátja majd a férje, bár nem tudom h hogy lesz mert ugye Jacob tovább öregszik, Renesmee pedig 17 éves korban(látszólag) megáll a fejlődésben, hát nagyon nagy kár h nincs tovább a történet, mert nincs mit olvasnom:):D

2009. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jacob nem öregszik tovább!!!!!!!!

Marad olyan amilyen most...

Ezt is írja a könyv, ha egy vérfarkas találkozik az "igazival" akkor mond le a halhatatlanságról vagy valami ilyesmi, de Jacobnak nem kell lemondania róla mert ugye Nessei is halhatatlan : )

[Első válaszoló]

2009. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez hanyadik rész? mert én még csak most kaptam meg a 2-at ha valakinek megvan tovább nagyon kérlek küldd el e-mailba

nagyon fontos lenne imádom az Alkonyatot(L)

2009. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát írj egy e-mail-t vagy egy e-mail címet és átküldöm...

[Első válaszoló]

2009. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OLVASD EL!!!

[link] Írd be a keresőbe hogy "kamaszkorom utolsó nyara" ez egy történet cím nekem nagyon tettszik!!!!

2009. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!