Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lesznek az orkok?

Hogyan lesznek az orkok?

Figyelt kérdés
Az első orkok elvileg a megkínzott tündékből lettek, de a többiek, hogyan? többször mondják, hogy nagyon megszaporodtak az orkok, de hogyan? Én még sosem láttam női orkot.
2011. aug. 20. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
milyen filmre vagy játékra gondolsz?XD
2011. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mivel a könyvek közé írtam, így nem nehéz kitalálni, hogy a Gyűrűk urára.
2011. aug. 20. 15:49
 3/29 anonim ***** válasza:

[link]

Melkor hozta őket létre. De ha nem olvastad a Szilmarilokat, akkor nem tudod, ki az a Melkor :)

2011. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, de tudom ki Melkor, viszont a kérdésem inkább arra irányul, hogy a többiek, hogy lettek? Akik a harmadkor végén Mordorba vannak ők, hogy lettek? és ha jól tudom akik Móriába vannak orkok azok is már ott születtek, azért lettek olyanok.
2011. aug. 20. 16:03
 5/29 A kérdező kommentje:
Most hol van a sok Gyűrűk ura fan?
2011. aug. 22. 15:06
 6/29 Tom mester ***** válasza:
Hát az orkok szaporodtak egymással. Vagy mint Szarumán mágiával hozta létre őket mint a filmben.
2011. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

énis erre gondoltam, de az orkok nem éppen úgy néznek ki, mint ahol nők is vannak :D

bocsánat, a választ én sem tudom.

2011. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy nincsenek női orkok, de még gyerek orkok se, de szarumán milyen mágiával csinálta az uruk hai-okat? emberekből vagy tündékből csinálta őket? Vagy hogyan?
2011. aug. 22. 18:53
 9/29 anonim ***** válasza:

Hm... azt tudom, hogy a Gyűrűk Urán kívül, a többi fantasyben vannak női orkok.

A Gyűrűk Urában pedig... nem akarok marhaságot mondani, de úgy tudom, földből csinálta Szarumán az uruk-hai-okat. Hogy a snagákkal mi a helyzet, azt nem tudom.

Habár nekem úgy lenne logikus, hogy ők vannak sárból.

Az tuti, hogy Tolkien világában nincsenek sem női orkok, sem gyerek orkok, hanem valahogy mesterségesen vannak szaporítva. Ebben az egyben biztos vagyok.

2011. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Tom mester ***** válasza:

Akkor Azog ork királynak hogy lehet a fia Bolg?

Szarumán az uruk-haiokhoz koboldokat keresztezett emberekkel. Ergo orkokat emberekkel.

2011. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!