Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az internetes könyvekről?

Figyelt kérdés

Én például nagyon ellenzem! Egy könyv, azért könyv, hogy fogod a kezedbe élvezheted, hogy lapozol egyet, bárhova viheted magaddal (kivéve ha nem 2000 oldalas és 5 tonnás). Van neki egy különös illata, nem is tudom pontosan megmagyarázni. Én inkább fizetek érte, minthogy interneten kezdjek olvasni -.- ráadásul a szemem is csak romlik, ha órákig bámulom a képernyőt...

Én vagyok nagyon begyepesedett, vagy más is így van vele? Mert sajnos egyre több embernél látom azt, hogy számítógépen olvas könyvet :/ 18/L


2011. aug. 20. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább vegyük meg!

Ezzel legalább még az írót is támogatjuk akinek van benne munkája bőven...

2011. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Te álomvilágban élsz. Egyrészt szeretem a rendes könyvet is, de 3.000 forint helyett 1.400 forint ebookban(fizetek érte, lehet azt is) van hozzá olvasóm, ami azt jelenti, hogy a szemem sem lesz rosszabb. Nem fogok azért drágán megvenni egy könyvet, hogy egyszer elolvassam, ha a neten feleannyi. A z e-book olvasómat pedig körülbelül zsebre is vághatom, és a jelenleg rajta lévő 24 könyv nem hiszem, hogy papír kiadásban bárhol szállítható lenne.
2011. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább megveszem, vagy könyvtárból kikölcsönzöm, vagy barátnőimtől elkérem, de volt olyan könyv amit már nagyon el akartam olvasni, ezért internetről töltöttem le, de tőlem távol áll, hogy egy könyvet pl. ebookon olvassak. Persze nagyon praktikus és pl. utazáskor vagy olyan helyn ahol nincs rá lehetőség, hogy papírkönyvet vigyek szívesen használnám(nekem egyébként nincs, de ha ingyen adnák szívesen elfogadnám:D).

Nálam egyébként a jó könyv ott kezdődik, hogy többször elolvasom, szóval ha ÉN megveszek egy könyvet az biztos hogy nem egyszer hanem minimum ötször lesz kiolvasva(általában mielőtt én könyvet veszek már olvastam azt(könyvtár, barátnő), de olyan jó volt, hogy folyamatosan magam mellett akarom tudni:D, vagy pedig olyan nagy divatja van, hogy "ez biztos jó" jelszóval megveszem. Ez egyszer volt, szépen mellé is fogtam(Twilight, nekem nem jött be). Egyébként Én még csak nagyon kevés könyvet vettem, főleg kaptam, vagy könyvutalványt kaptam, de amúgy sokat olvasok.

14L

...Ez már eléggé OFFos lett...:D

2011. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!