Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a könyvekről? Aki olvasta bármelyiket írjon!

Figyelt kérdés

Pierre Lemaitre - Téboly

Sebastian Fitzek - Ámokjáték

Michael Robotham - A néma gyanúsított

Patricia Lewin - Nyomtalanul eltűnt

Tana French - Hallgatag erdő

Monika Feth - Eperszedő

Sam Revell - Rejtett világ

Joanne Harris - Kékszeműfiú

Tess Gerritsen - A bűnös

Dennis Lehane - Viharsziget <----- ez olvasható úgyis ha már láttam vagy úgy már nem olyan jó?

Dennis Lehane: Titokzatos folyó


2011. okt. 30. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Én olvastam Monika Feth-től az Eperszedőt. Nekem nagyon tetszett. Az eleje nem volt a legjobb, nekem elég sivárnak tűnt, aztán jöttek a bonyodalmak, a könyvet pedig nem tudtam letenni. Jó kis könyv, olvasd el te is! ^^
2011. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eperszedő - nekem nagyon tetszett

Viharsziget - én először láttam a filmet aztán olvastam el, szerintem nagyon jó könyv részletesebb mint a film és jobban megértettem mint a filmet

Téboly - megvettem,de még nem olvastam el, szerintem jó lehet nekem tetszik a tartalma

Ámokjáték - szeretném megvenni, már olvastam egy könyvet Sebastian Fitzektől és az nagyon tetszett, szerintem ez a könyv is jó, a tartalma tetszik.

2011. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!