Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen tini regényeket ismertek?

Milyen tini regényeket ismertek?

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, de ma már nehéz találni igazán jó tini könyvet. Nem szeretem ezeket az új vámpíros, vérfarkasos könyveket. Ha tudtok valami olcsó és nagyon jó könyvet, amik nektek tetszettek kérlek írjátok le a címét.

Előre is köszönöm.


2011. aug. 21. 18:43
 1/3 anonim válasza:
64%
Szent Johanna gimi !!! Hihetetlen jó könyv. Olvasd el az első részt és ha nem tetszik akkor megemelem kalapom! :D
2011. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Szent Johanna Gimii!!!!Hihetetlenül jó! Mondjuk nem oolcsó, és nem hiszem hogy könyvtárban lenne, de megéri!
2011. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csajos, romantikus és könnyed könyvekre vágysz:


-A neveletlen hercegnő 1-2-3 (Van több része is, de én azt ajánlom, hogy a 3.-ig olvasd.)


Nagyon jó könyvek! Bevallom először nem igazán akartam kiolvasni őket, mert hercegnősek. De aztán rá kellett jönnöm, hogy teljes mértékben reálisak. Igazából az egész egy szerelmi sztori. Mind az, de a 3. a legromantikusabb. Hihetetlenül izgalmas volt. ;)

Online: *****



- Girl, 15 és Girl, 16


Ezek nagyon olcsók! Itt megrendelheted őket 500 Ft/db-ért. Én is innen vettem :)

[link]

A borító szerintem nem valami szép, de ez ne riasszon el! Romantikus kis történetek. Ha el akarod olvasni, akkor mind a kettőt olvasd, mert úgy jó :)



- A Szent Johanna Gimi

Ezek elég drágák... De viszonylag jók! :)



- Magenta Orange és Magenta, a bombázó

Nagyon olcsó, könnyed romantikus olvasmány!



13/L



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!