Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter 8, avagy egy...

Harry Potter 8, avagy egy funfic. Elolvasod?

Figyelt kérdés
Már egyszer kiírtam a kérdést,csak töröltek. A következő blogon lévő történetet én írtam,és érdekelne nektekhogy tetszik.Olvasható? Érdekes? Esetleg javítsak rajta? Előre is köszönöm annak aki válaszol!( és annak is aki már válaszolt az előző ilyen kérdésemre)
2011. aug. 22. 12:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
[link] és a link
2011. aug. 22. 12:42
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Hangulatában jó, mert nagyjából tükrözi a háború utáni ürességet, de szerintem nem egy alaposan kidolgozott történet. Meg az események sem, ugyan minek menne vissza a Harry az iskolába, mikor legyőzte a leggonoszabb varázslót? Aki tőle ezek után vizsgákról kérne papírokat, az nevetséges lenne. Meg szerintem a rokonaihoz sem menne vissza. És a gyereket se tartom valószínűnek, hogy ráhagynák. A Lupin eléggé ismerte a Harry-t, és tudja, hogy sok minden neki való de nem egy gyerek istápolása. Szóval nekem azért akadozik a dolog. Bocs, de ez a véleményem. Persze mindenki azt gondol a történet után, amit akar, ez is egy verzió, de nekem annyira nem jött be.
2011. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem viszont tetszik. :) Kissé vázlatszerű még,itt-ott mintha valami hibádzna,de valamennyire még hajaz is Rowling írásmódjára,csak sokkal részletesebben írd le szerintem. Mármint úgy értem,hogy jobban részletezed a tájakat,az emberek kinézetét,meg mindent,hogy szinte magunk előtt lássuk,mint az eredeti könyvekben,Te egy picit gyorsan haladsz a történetben. Rowling képes volt teleírni 2 oldalt Harry érzéseivel,és én szerettem,hogy úgy nyújtja a történetet.Nekem valahogy tetszik az ötlet,hogy visszamegy Roxfortba,még ha le is győzte Voldemortot,de akkor sem végezte el az iskolát,lehetne még ezzel húzni a történetet. Meg hát gondolom nem csak ez lenne majd a "kaland",hogy ráhagyják a gyereket,és akkor majd erről szól,meg ez az átkos dolog a végén annyira nem is jön be,de ha tovább írod a történetet,én szívesen olvasnám! :)

Sőt,ha majd privátban írnál,mikor megvan a folytatás,annak még jobban örülnék.

Sok sikert hozzá! :)


26/N

2011. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Köszönöm szépen a kritikát, örülök hogy normális hangnemben írtad meg,ritka ezen az oldalon :) Sajnálom,hogy nem tetszik,de kitaláltam egy történetet,és végigviszem, nem igazán szeretnék rajta változtatni:) Teddy ügye még nincs ugye itt letisztázva, és az aurorpálya körül is lesznek bonyodalmak, de megértem azt, ha neked ez a verzió nem jön be. Azért köszönöm,hogy elolvastad,és a hozzászólást is!
2011. aug. 22. 17:28
 5/20 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: fogok írni priviben ha kész a folytatás, és neked is köszönöm a hozzászólást. A részletekbe menő leírást megfogadom,igazad van azzal kapcsolatban. :) Remélem a továbbiakban is számíthatok a véleményezésedre :)
2011. aug. 22. 17:29
 6/20 anonim ***** válasza:

Naná,így is alig vártam,mikor fogsz ide írni,mert kíváncsi voltam lesz folytatása a történetnek,vagy sem?! Örülök hogy tovább írod! :)


26/N

2011. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fura, hogy meg se említed benne Ginny-t - pedig elég fontos karakter... meg az én egyik kedvencem:)))
2011. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Természetesen Ginny szereplő lesz, csak Harry egyenlőre úton van,de visszatér még az Odúba :) Ő a kedvenced? Nekem Hermione :)
2011. aug. 22. 21:33
 9/20 A kérdező kommentje:
17:36 köszönöm szépen :) A hétvége felé már élvezhetitek a folytatást :)
2011. aug. 22. 21:34
 10/20 anonim ***** válasza:
Hermione se rossz, de Ginny személyisége közelebb áll hozzám:) Amúgy az írás egyáltalán nem rossz, szóval ha folytatod, én elolvasom... :)
2011. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!