Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen kis romantikus könyveke...

Milyen kis romantikus könyveket ajánlanátok, ha ezeket már olvastam? 13/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kérdés van ilyen csajos könyvekkel kapcsolatban, meg is néztem egy csomót. Csak sajnos nem találtam használhatót...


Ezeket olvastam:


-A neveletlen hercegnő naplója sorozat - Nagyon tetszett!

- Bad Girl sorozat "

- Hot Girl sorozat " Ezek nem tetszettek annyira...

- Klikk sorozat "

- Jacqueline Wilson könyvei - Élveztem, bár nem nagyon kötött le.

- Georgia Nicholson vallomási sorozat (A macskám, a családom és a fiúk; Semmi gáz, elég nagy bugyi van rajtam! stb...) - Ezek nagyon viccesek voltak.

- Magenta Orange, Magenta a bombázó - Nem annyira ismert könyvek, bár szerintem jók! (Mármint ebben a kategóriában...)

- Girl, 15 ; Girl, 16 - Ezek is jók voltak :)

- Szent johanna Gimi : Kezdet - Ezt még nem olvastam! Már megrendeltem, hamarosan ki fogom olvasni. Nem tudom mire számítsak... Esetleg vélemények? :)



Na szóval ezeket olvastam. Többet is, csak ezek a lényegesebbek. Miket olvassak még?

Ezekre gondoltam:

- Meg Cabot: Tinibálvány

- Meg Cabot: Egy igazi amerikai lány

Ezekről mi a véleményetek?



Köszi! :)


2011. aug. 24. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Térj át az igazi könyvekre és hagyd el ezeket a szenykönyveket


CHarlotte BRonte-Jane Eyre

Jane Austen-Büszkeség és balítélet

Ian McEwan-VÁgy és vezeklés

2011. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SOROZATOK


Rahel Caine - Üvegház

-élőhalottak bálja


suzann Collins- Éhezők viadala


- Futótűz

2011. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Szerintem teljesen természetes, hogy 13 évesen szeretek ilyeneket is olvasni. Egyébként attól még, hogy ilyeneket olvasok, szoktam igazán jókat is. Ez olyan, hogy megnézem a bugyuta, fingópoénos vígjátékot is, élvezem is mert néha vicces. De attól még nem tartom jó filmnek. Szerinted furcsa, ha egy SW fan megnézi a másnaposokat?


Másodiknak: Szerintem nem értettél meg.. :)

2011. aug. 24. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg Cabot - Locsifecsi Királynő

Nekem nagyon tetszett, mint ahogy minden könyv, amit Meg Cabottól olvastam:D

Vagy az Avalon High, magyarul most nem jut eszembe a címe, de ezt is Meg Cabot írta.

Esetleg az Alkonyat/Twilight, ha még nem olvastad.

A Jane Eyre is nagyon jó könyv, igaz, nem egészen olyan a stílusa, mint amiket írtál, de egyáltalán nem unalmas, sőt!

2011. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna Gimi egy fantasztikus könyvsorozat

Én miután elolvastam az első könyvet nem bírtam letenni és éjjel nappal megállás nélkül olvastam. Továbbá tudom még ajánlani a Bábelt,mely szintén Leiner Laura könyve.

Hidd el megéri elolvasni ennek a csodálatos írónőnek a könyveit. Nagyon jó humora van, szerelem, barátok, suli.... stb... minden ami kell. #szeretjükazírónőnket

2014. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!