Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen tini könyveket szerettek?

Milyen tini könyveket szerettek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és egy - két jó könyvet szeretnék olvasni. Ti mit ajánltok?
2011. aug. 29. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:

Jah és még egy kérdés:

Tudtok olyan honlapot ahol online lehet olvasni és ahol megtalálhatóak a könyvek amit írtok?


Előre is köszi

2011. aug. 29. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én nagyon szerettem a twilightot és a hozzá kapcsolódó Bree tanner rövid életét. most a shiverre váltottam át :)

csak olyat tudok ahol a tartalmát írják le.. [link] [link] . igaz hogy rendelni lehet de alkalmas válogatásra is. azt nemtudom hol lehet olvsasni de ha rá goolézol akk tuti kidob valamit, vannak letölthetőek is :)

jó olvasást :)

2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

én nemrég olvastam el a Könyvmolyképzőtől a Beastly - A szörnyszívű és A lány és a Farkas című könyveket. Mindkettő nagyon tetszett nekem és nagyon ajánlom őket. Már film is van belőlük, az olvasás után azokat is nézd meg, nagyon jók.

akár bele is olvashatsz:

Beastly: [link]

A lány és a Farkas: [link]


de az összes Vörös pöttyös könyv nagyon jó szerintem, a többibe is beleolvashatsz: [link]

2011. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2011. aug. 30. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Hello! :)

Én is 13 éves vagyok. Én megveszem a könyveket, de azért neked megkerestem néhánynak az online linkjét. :)



- A Neveletlen hercegnő naplója 1-2-3

Ez biztosan fent van a neten :) Amúgy van több része is, de én eddig ajánlom. Szerintem itt kellett volna befejezni.


1. rész:

*****


2. rész:

*****


3. rész:

*****



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


- Szent Johanna Gimi - Nekem ez nem tetszik annyira... De szinte az összes többi olvasónak igen, úgyhogy valószínűleg neked is tetszeni fog. Amúgy csajos, meg minden, csak én Arnoldot szeretem, s nem Cortezt :)


1:

*****


2:

*****


3:

*****


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


- Georgia Nicholson vallomásai - Elég jók, de nem azok a tipikus "mindig az történik aminek lennie kéne" Még néha elég nagyszájú Georgia :) Ez is (És az előző kettő is) egy 14 éves lány naplója.


1: A macskám, a családom... És a fiúk

*****


- Semmi gáz, elég nagy bugyi van rajtam!

*****



-Kit üt ki a nunga-nungám?

Ezen az oldalon nincs fent :(



-Meztelenül táncolok

*****


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ezeket nem kerestem a neten, nem volt kedvem :)


-Girl 15

-Girl, 16 (A girl, 15 folytatása)

Nagyon jó kis könyvek! Romantikus tiniregények ;)


-Magenta Orange

-Magenta a bombázó (Az előző folytatása)

Ezek is elég jók. Pont egy 13 éves lányról szól. Az első jobb. Nagyon romantikusak ezek is.


-Lányok késésben

Elég jó... Annyira nem fogott meg, de azért elmegy...


-Meg Cabot könyvek: Egy igazi Amerikai lány, Tinibálvány



Remélem segítettem :)

13/L


Ja és vannak ezek a könyvek is, de ezek nekem nem tetszettek. Ha szereted az elkényesztetett kölyköket, a drogot, bulikat és a szexet, akkor lehet, hogy tetszene... O.o


Bad Girl

Beach Girl

Hot Girl

Klikk



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
12%
Káma Szutra;)
2011. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szent Johanna Gimi, én nagyon szeretem! *-* mindegyik részt elolvastam 1-2 nap alatt. :)

és Darren Shan könyveim, ezt is nagyon szeretem. :) szerintem először kezd a vámpíros részekkel (márha szereted a vámpírokat). Van még egy démonos regénysorozata is, de az picit undorító. xd és engem a vámpíros sokkal jobban megfogott. :) és az is jó benne, hogy az utolsó könyvnél elég nagy fordulat van.. :))

2012. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha tényleg egy izgalmas könyvre vágysz, én a csitt csitt-et ajánlom!!

De ezen kívűl mondjuk van még a shiver vagy a not of beautiful

2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia :)

Mint ahogy mindenki má si mondta a Szent johanna gimi nagyon jó én imádom, ami még nagyon jó szerintem az az Angyalsors, a harmadik pedig egy kicsit komolyabb könyv (én 13 évesen olvastam azért gondoltam hátha) a Vámpírakadémia ami szerintem egy hihetetlenül jó könyv.

Remélem segítettem! :)

2014. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!