Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen ez a könyv...

Szerintetek milyen ez a könyv bevezető?

Figyelt kérdés
Csalódások, örömök, és hátba szúrások minden nap érik az embert, és mint mindenkit, engem is. Azt mondják az élet egy hegy, amit meg kell mászni, és ha néha elesel, vagy elfáradsz útközben, talpra kell állnod, és menned kell tovább. Az emberek többsége hallgat e mondásra, és eléri a csúcsot, de én nem ide tartozom. Nem értem el a célt, nem álltam meg útközben, csak csúsztam visszafelé. Mélyebbre süllyedtem, mint bárki más e Földön, de úgy örültem, mint aki meglátta a Mennyország kapuját.
2011. szept. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik :)


Meg zavarnak az ilyen apróságok is, hogy pl. "Csalódások, örömök, és hátba szúrások" negatív, pozitív, még negatívabb, összevissza... Ha öröm, csalódás, hátbaszúrás a sorrend, több értelme van.

"hallgat e mondásra"?? értelmetlen.

"e Földön"? ha vagy "a Földön" vagy "e földön"

2011. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jó könyvnek tűnik:)
2011. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyet értek az elsővel, tök igazad van, bár sztem az e Földön, értelmes :)
2011. szept. 4. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ó, nem mondtam, hogy értelmetlen, de a Föld akkor lenne nagybetű, ha a bolygóra utalsz! Az "e földön" pedig nem annyira azt jelenti.

Értem én, hogy a menyországgal próbálod szembeállítani, de ott ismét nem a "bolygó" Föld az ellentét.. pl. írhatsz valami "evilágot".

2011. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha, értem. rájöttem , hogy az sem jó, amugy ezt egy blogon találtam, tehát nincs jogom átírni, mert nem az enyém :)
2011. szept. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!