Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyikre tesztitek le a...

Melyikre tesztitek le a voksot: MARVEL vagy DC COMICS?

Figyelt kérdés

2011. szept. 17. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
marvel
2011. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Fogós kérdés... de marvel.
2011. szept. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
teljes mértékben marvel
2011. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni hogy a miért illetve melyik hősfigura miatt.
2011. szept. 28. 21:39
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem képregényhősökből Batman az etalon, de számomra a DC ennyiben ki is merül, ezért mondtam Marvelt. Akkor is, ha Spiderman, vagy pl Wolverine nem jön be annyira mint a bőregér, a mennyiség az ő oldalukon áll.
2011. okt. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
51%
Kicsit megkésve írom ugyan:D de csatlakozok az előttem szólóhoz, bár nekem Joker és nem Batman:P
2011. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Fogós kérdés, az biztos. A Marvelnél nagyon szeretem az Avengers-t és Amerika kapitányt, de valahogy nem annyira fognak meg. A DC-nél az egész Batman-világot imádom, a spin-off sorozatait, és az Igazság Ligáját is, kivéve Superman-t. Az új film miatt viszont egyre jobban kedvelem a Marvelt, szóval nálam nagyjából döntetlen, de ha mindenképp döntenem kéne, akkor DC.
2012. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálam is Batman a kevenc :D*-* szóval ezért DC meg a többi kedvenc is ottvan pl macskanő, flas igazságligája

de a marvel is nagyon jó ott is van egy csomo nagyon jopofa szuperhős, de akkor is DC! :D

2012. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A MARVEL-nél a hangsúly a szuper képességen van.A DC-nél viszont a történeten.Míg gyerek voltam csodáltam Pókembert.Hogy falon mászott erős volt meg minden.De ahogy idősödtem,jobban kezdett érdekelni a képregények sztorija.A DC a nevében is benne van "Detective Comics".Tehát krimitörténetek egy kis extrákkal úgymond.Például aki olvasta a kandi lapok Batman sorozatot tudja miről beszélek.
2012. aug. 25. 16:46
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
DC mert sztem sokoldalúbbak a karakterei.
2013. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!