Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jelenik meg a Percy...

Mikor jelenik meg a Percy Jackson és az olimposziak 4. illetve 5. része? ÉS ezeknek mi a magyar címük?

Figyelt kérdés
A választ elöre is köszi!:)
2011. szept. 21. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hogy mikor nem tudom, de azt én is szeretném tudni!

A magyar cím gondolom az angol fordítása lesz (manapság már nem követnek el olyat, hogy más címet adnak a magyar verziónak, mint az eredetinek.)

Tehát,

A labirintus csatája és Az utolsó olümposzi

2011. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi :) ,én láttam vhol h elvileg a 4.rész 2011 telén ,az 4.rész pedig 2012 nyarán jelenik meg :)
2011. szept. 23. 17:00
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocs 2012 nyarán az 5.rész nem a 4. :D
2011. szept. 23. 17:00
 4/20 anonim válasza:

Én nem tudom de nagyon remélem minél előbb mert nem tudok mit cisnálni az 1.részt 6x a 2.-at 3x és a 3.-at is 3x olvastam végig és HIHETETLENÜL JÓÓÓ nem tudok mito lvasni mert ha elkezdek valami abba hagyom mert nem szórakoztat..

=( jöjjön már ki!!! hogy tarthat egy fordítás 1 évig :@

2011. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan könnyű fordítani, mint olvasni. :p

Pedig rád férne, ha még olvasnál, mert az írásodon van mit javítani. Például hasonlóan jó könyv Jonathan Stroud Bartimaeus trilógiája. Első kötetének címe A szamarkandi amulett.


A negyedik könyv most fog novemberben megjelenni, de úgy tudom, hogy a kiadó weblapján már meg lehet rendelni.

2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Az írásom azért volt olyan amilyen mert éppen rohantam a buszra és elküldés előtt el se olvastam mint ezt :D
2011. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a "siettem" nem kifogás a rossz helyesírásra? :)


Én letöltöttem angolul, mert nincs türelmem kivárni, míg megjelenik. De ígérem, nem árulok el semmit.

2011. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Egy kis spoiler soha nem baj :D
2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én már megtaláltam a Pécsi ÁRKÁD áruház Alexandra polcain és elolvastam most olvasom másodszor és alig bírom letenni nagyon jó a többi részt leelőzi és ha valaki elolvasná még annak annyi az üzenni valóm hogy: Szegény Kalüpszó =(
2012. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, a negyediket már lehet kapni egy ideje, az ötödik augusztusban jelenik meg. Én is sajnáltam a Kalüpszót. :( Meg egy kicsit a Daidaloszt is. Kicsit.
2012. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!