Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A napokban kezdtem el blogot...

A napokban kezdtem el blogot írni, első nekifutásra egyelőre ennyi. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 26. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, van stílusa az írásnak és az oldalnak is. Folytasd, biztos fog még alakulni! :)
2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha megengedsz egy-két megjegyzést. Az szövegből az érződik, hogy nem felületesen szeretnél írni, hanem érzéseket és mélyebb tartalmat is megjeleníteni. Ugye? Nem jelent nagy erőfeszítést, de hidd el sokat számít, ha figyelsz az apró helyesírási-stilisztikai trükkökre! Van egy csomó olyan hely, ahol nem számít, de szerintem itt igen. Konkrétan pl arra gondolok, hogy tedd ki a vessző után a szóközt, meg ilyenek. Szóval hajrá, sok sikert!
2011. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Nem megengedem a megjegyzést, hanem könyörgök érte, a véleményért! :D És igyekszem: )
2011. szept. 27. 15:30
 4/9 A kérdező kommentje:
És blogon hogy lehet úgymond terjeszti magad? Hogy már blogosok is olvassák a blogod? Bocsánat, nagyon-nagyon kezdő vagyok :)
2011. szept. 27. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne lehetne. De szerintem (én sem vagyok nagy blogger) ennek két fő típusa van: az egyik, amikor magadról osztasz meg dolgokat, így a téged felületesen ismerők egy teljesen más arcodat is meglátják. Ha így írsz blogot, az valóban rólad szól.

A másik, amikor úgymond az emberiségnek írsz. Ilyenkor sokkal jobban kell figyelni a minőségre, de ezt már lehet reklámozni is.

Szerintem nézz körül, rengeteg blogoló van, lophatsz tőlük ötleteket. (Még mindig az előző vagyok)

2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szépen írsz, csak így tovább :))


Én nagyobb történeteket szoktam írni, amin most dolgozok, az kinyomtatva kb. 100 oldal lehet eddig :))

Az előző sztorimat is feltettem blogra, de külön csináltam neki, és ha ezt is elkezdem feltöltögetni, akkor ennek is kell egy külön. Nem tudom miért :))


Szerintem ajánld az ismerőseidnek, hogy ha van kedvük, nézzék meg, esetleg tedd ki facebook-on, vagy valami :))

Én abban is bennelennék, hogy a blogspoton (én is azon vagyok ;D) kitennénk egymás oldalának linkjét a kedvencekhez, így aki az egyikőnkét olvassa, eltalálhat a másikhoz is. Ha érdekel, írj privit :))

14/L

2011. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem közel egy éve vannak blogjaim, így már picit rutinosnak mondom magam. A kinézeteddel kapcsolatban: nem a legjobb de nem is gagyi, tetszik :)A terjeszkedés pedig úgy a legegyszerűbb szerintem, hogy keress 1-2 blogot ami hasonló témájú a tiedhez, esetleg ami megtetszik, nézegesd a link listájukat(a legtöbb blogon van), a blogger adatlapját, hogy hova iratkozott fel így rátalálsz olyan blogokra amik tetszenek és te is kérhetsz link cserét.
2011. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tetszik, remek úton haladsz! legalábbis sokkal jobb ez, mint az enyém volt a kezdetekkor, négy éve.

mindenképpen folytasd. szerintem az, hogy milyen témában írsz (emberiséget érintő, vagy személyesebb) egyáltalán nem kell, hogy tudatos legyen. én már rég nem azért írom a blogot, amiért elkezdtem. ez majd jön magától, ahogy érzed, mindig úgy. változatos, eddig, tényleg tetszik. csak így tovább! terjeszteni magad pedig úgy tudod, hogy mondjuk te is sok blogot olvasol, vagy kirakod különböző portálokra a blogod linkjét, ilyesmi. de idővel jön ez is magától, nekem hónapokig nem is voltak olvasóim. aztán múltkor már elértem az 50 valahány olvasót, de aztán blogcímet váltottam, és eltűntek az olvasók :)

bár attól is függ, milyen közönségnek szánod, ismerősöknek, inkább idegeneknek, ilyesmi.

további jó bloggolást!


mari ( [link]

2011. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is még régebben írtam történeteket, volt is 2 blogom, de azóta töröltem magamat, mivel (ahhoz képest, hogy mennyi rendszeres olvasóm volt), nagyon kevés komment érkezett...

Úgy látom, még a történet elején vagy és csak egy követős van. Hirdesd magadat!, ahány blognak chat-ébe tudsz írni, oda írj, meglátod, nem sokára többen fogják olvasni.;)

2011. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!