Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sara shepard könyvek? Tudni...

Sara shepard könyvek? Tudni már vmit a magyar megjelenésről? (lent)

Figyelt kérdés

mármint a pretty little liars és a the lying game

mind2 tetszik sorozatba és láttam hogy van belőlük könyv és mind a 2 ből több rész is van? van már valami időpont? vagy még tervbe se vették a kiadását? (én egyszer írtam a librinek de sajnos azt írták hogy még nem gondolkoztak a magyar kiadáson) ha valaki tud esetleg vmi konkrétabbat annak megköszönném ha segítene:)


2011. szept. 21. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom mindkét sorozatot =)

Van egy oldal, a pll-online.org, ahol kb. egy hónapja olvastam egy hírt, hogy a szerkesztő írt a Könyvmolyképzőnek a PLL-lel kapcsolatban, és ott gondolkodnak rajta, de biztosat nem tudnak mondani =)

A LG pedig még egyelőre nem olyan népszerű, mint a "nagytestvére", de ha egyszer megjelenik itthon a PLL, egy idő után biztos, hogy erre is kereslet lesz =D

Addig is tűkön ülök =D

2011. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaja énis:D köszi szépen a választ:D

ha azt nézzük megjelent magyarul a VD és januárban elvileg tervezik kiadni a másik könyvét az írónőnek (the secret circle) amiből szintén most indult sorozat. szóval ha azt vesszük ugyan az a szintu. szóval remélem megjelenik mind2ő magyarul :D:D:D

2011. szept. 24. 16:44
 3/4 anonim válasza:
melyik könyve jelent meg magyarul??
2011. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a pretty little liars 1 része magyarul márciusban jelenik majd meg:)
2011. nov. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!