Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha befejeztél 1 könyvet,...

Ha befejeztél 1 könyvet, utánanézel, hogy milyen kritikák születtek róla, illetve a szerzőjének részletesebben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A kritikáknak nem, a szerzők közül pedig eddig csak egyre kerestem rá, az pedig a kedvenc íróm: Lőrincz L. László
2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MarySue ***** válasza:

Igen, én szoktam! Bár a szerzőre már nem nagyon keresek rá, mert zsinórban a 7. Stephen King könyvemnél tartok, szóval nem mondanának róla semmi újat xD

A kritikák érdekelnek, mert mindig új nézőpontból láthatom a dolgokat.

2011. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdem a könyvet utánanézek. Ha a szerzőt sem ismerem, neki is, de a könyvről mindenképpen nézek legalább egy, általam megbízhatónak vélt kritikát.

Ritkán olvasok előfeltevés nélkül könyvet, nem engedhetem meg maganak, hogy bármit levegyek a polcról és elolvassam. Ennyi pénzem nincs. :) (A könyvtárt meg nem egyedül használom.)

Utána már nagyon ritkán, csak akkor, ha súlyosan csalódtam (akár pozitívan, akár negatívan), mert akkor bizonyára egy nem megfelelő kritika alapján ítéltem.

2011. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha elolvastam már egyáltalán nem érdekelnek más kritikái. Ha tetszik a könyv akkor a szerzőre néha rákeresek milyen könyvei vannak még.
2011. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az előtt szoktam, ezekre rákeresni, mielőtt a könyvet elkezdem olvasni, mert ha nagyon rosszak a kritikák, nem olvasom el...
2011. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!