Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Micimackó könyvből...

Melyik Micimackó könyvből vagy filmből származik az idézet?

Figyelt kérdés

"- Micimackó! Mi van, ha egyszer elkövetkezik egy olyan holnap, amikor el kell válnunk.

- Hogyha együtt válhatunk el, akkor semmi kifogásom ellene.

- Na igen-igen, úgy könnyű. De... de ha nem lehetnénk együtt? Hogyha én máshol lennék?

- Jajj... de nem lehetsz máshol, hiszen nélküled egészen elvesznék. Kinek szólnék egy olyan bizonyos holnapon, amikor épp nem vagyok elég erős, vagy elég bátor?

- Hát tulajdonképpen...

- És kitől kérnék tanácsot, amikor nem tudnám, hogy merre tovább?

- Micimackó, mi van ha mégis?

- Mégsem, az nem fordulhat elő.

...

- Ha mégis eljön az idő, amikor nem leszünk együtt, akkor nagyon fontos, hogy megjegyezz valamit!

- Mi az a fontos megjegyezni való?

- Hogy bátrabb vagy mint hiszed, erősebb vagy mint sejted, és okosabb, mint véled. De a legfontosabb az, hogy ha el kell válnunk, én akkor is mindig veled leszek... veled leszek."


2011. szept. 30. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!