Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet kapni magyarul az...

Lehet kapni magyarul az emberek előző életéhez kapcsolódó transzba esős könyveket?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan érdekelne, amiben leírják, hogyan kell véghez vinni a transzba esést. Hallottam, hogy van/vannak ilyen könyvek, de a címet nem tudok, és abban sem vagyok biztos, hogy magyarul van. Ha esetleg olyan is van amiben csak ilyen úgymond "történetek egyes emberek múltjáról", az is érdekelne. Ha tudtok nekem ebben segíteni akkor kérlek mindenképpen írjátok meg, hogy ez most csak a transzba esésről szól stb. :)
2011. okt. 8. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is kell szerezned egy férfit aki nőnek képzeli magát és úgy is öltözködik, ásol neki egy gödröt, bele állítod, kihegyezed a fejét utána felé állsz és bele esel... na szerintem így kell "transziba" esni... vagy nem ezt kérdezted?
2011. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!