Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a Harry Potter...

Melyik ez a Harry Potter fanfiction?

Figyelt kérdés
Talán lumoson olvashattam...arról szól, hogy a lányok pasi szépségversenyt rendeznek a Roxfortban és Harry, Draco és Ron kapja a főszerepet.. közben Harry és Ginny járnak.. aztán ennek van egy folytatása, mikor Hermione veti fel ismét az ötletet, hogy segíthessen Lunának egy alapítványi bál keretében... ekkor már Harry és Ginny férj és feleség.. Hermione és Ron is összeházasodott és Harry ugyanolyan szenvedéllyel szereti Ginnyt, mint égen és cukkolják őt a kollégái emiatt... Ronék pedig Forma1-es pilótákról nevezték el a gyerekeiket..
2011. okt. 22. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

xD

Ez tetszik:D engem is érdekelne:)

2011. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon naaaaagy! XD

Engem is érdekelne! :)

2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. biztos, h a lumoson olvastad? mert akkor én szabadidőmben utánakeresnék, érdekelne. vagy talán a merengőn olvastad?
2011. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tényleg lumoson van és az egyik kedvencem :)


[link]

folytatás : [link]

2012. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!