Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 200 oldalt hány óra alatt...

200 oldalt hány óra alatt lehet elolvasni kb?

Figyelt kérdés
Holnapra kell a könyv,4 óra alatt el lehet? Vagy kb.mennyi idő?
2011. okt. 24. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik, gondolom nem vagy egy nagy olvasó, mint ahogy én sem, én kb. 3óra alatt olvastam el A fösvényt ami kb. 80 oldal.
2011. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És attól is függ milyen könyv, én meg 5 óra alatt olvastam el egy nagyon jó könyvet, ami kb. 450 oldal volt, de vannak olyan könyvek, amiket meg csak nagyon lassan lehet. Ne ezzel foglalkozz, inkább OLVASS(mondjuk mondom ezt én, akinek kb. holnaputánra-csütörtökre kell még 600-700 oldalt el olvasnom, és nem valami könnyű olvasmányokat:D)
2011. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
nekem kb 2 óra lenne, de függ attól, hogy milyen a könyv
2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen maga a könyv, nyelvezete, mennyire tetszik. Mert ami nemfog meg azt húzom halasztom (pl a kötelező olvasmányok) de volt már olyan hogy egy 350 oldalas könyvet elolvastam olyan 4-5 óra alatt, mert izgi volt és érdekelt. Függ a kitartásodtól is.
2011. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!