Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ifjúsági regényt...

Milyen ifjúsági regényt tudtok ajánlani? 14/F

Figyelt kérdés
Pl. Harry Potter, Alkonyat
2011. okt. 25. 15:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Valami fantasyt ha lehet :))
2011. okt. 25. 15:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Az Alkonyat nem fantasy :P


- Angie Sage: Mágia

- Jonathan Stroud: Bartimaeus trilógia - A Szamarkandi amulett

- Michael Ende: Végtelen Történet

- Neil Gaiman: Csillagpor

- Peter S. Beagle: Az utolsó egyszarvú

- Rick Riordan: Percy Jackson és az Olymposziak - A villámtolvaj

- Christopher Paolini: Eragon

- Philip Pullman: Az úr sötét anyagai - Északi fény; A titokzatos kés; Borostyán látcső

2011. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valami olyat ami kicsit újabb, meg kb 1000 oldal :))
2011. okt. 25. 16:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyűrűk ura trilógia, szilmarilok, Hobbit.
2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát... Angie Sage Szeptimusz sorozatának máig jönnek ki új könyvei. Magyarul eddig megjelent a Mágia, a Repülés, a Medicina, és most fog megjelenni a Küldetés. Még két kötet hátravan a Syren (nem tudom, mi lesz a magyar címe) és a Darke.


Esetleg még Peter Freundtől a Laura-sorozat, bár ez sem új.


Ami új az Guillaume Prévost Időkönyv sorozata, de abból még csak első kötet, A faragott kő jelent meg, és nem is nagyon hirdetik, hogy akarnák folytatni.


V. A. Richardsontól a Windjammer-ház, ami szintén egy trilógia első kötete, viszont nem fantasy, hanem kalandregény.


Roderick Gordon és Brian Williams: Alagutak rejtélye. Ez is háromkötetes.

2011. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyűrűk Ura (kihagyhatatlan), Eragon. Nekem ez a két kedvenc fantasy sorozatom, de a Gyűrűk Ura a legklasszabb. :)
2011. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 colaCukor válasza:
Brent Weeks Éjangyal trilógia :) fiú a főszereplő, szerintem tetszene neked :) van benne elég sok csitt-csatt-dirr-durr, harc, és néha nehéz megérteni a szöveget a sok szereplő miatt, de fantasztikusan van megírva, és nem hiányzik belőle a szerelem sem :) imádom
2011. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát ha nem is ezer oldal , de nagyon jó története van, nem rég jelent meg ( a2. kötet két hete:

Aprylinne Pike: 1.Wings, magyar címe: szárnyak

2. spells magyar címe: varázsigék

3. illusions, magyarul még nem jelent meg

2011. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
te fiú létedre ALKONYATOT olvasol?!!!!!!!!!!!!!!!!! bammeg az még lánynak is gáz XD
2012. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vinviri ***** válasza:
Én a Percy Jackson és az Olimposziakat ajánlanám, bár nincs ezer oldal, de ötkötetes és én nagyon szerettem. Szerintem neked is tetszeni fog. Az első részből készült film is de fényévekre van a könyvtől pedig nekem a film is bejött. Ja amúgy olyan Harry Potter kategória. Mármint van benne egy kis misztikum. A Villámtolvaj az első része.
2012. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!