Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyar punk konyvek?

Punktumgirl kérdése:

Magyar punk konyvek?

Figyelt kérdés
nem tom ma hol,de olvastam parrol,de elfelejtetem a cimuket is es az irok nevuket is...
2011. okt. 29. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

wazze, pánkok nem olvasnak könyvet..... nem is nagyon tudnak olvasni....

inkább egy kis kannás bor vagy technocol rapid....

2011. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mar elnezest,de en punk (mivel igy irjak,nem mint te,aki kommental hogy a punkok nem olvasnak,hat te emg nem irsz rendesen) vagyok,es szeretrk olvasni,es mindenem a muveszet,es nem szeretem a kannas bort,en inkabb a sort birom:P:P:P nehanapjan meg belekeveredek verekedesekbe,de nem olyan sulyosokba mint a drogosok,amugy megkerdezhetnem hogy neked melyi Justien Bieber szam teccik jobban??vagy te inkabb a technot halgatod??ne erts ferre,en nem vagyok olyan paraszt mint te,es nem fogok itten b@zmeget kialtani,mert te meg azt sem erdemled,hogy egy ennyi idott veszitsek az eletembol,hogy bevessem a te butuska kisfelyedben,hogy attol fuggetlenul hogy en punk vagyok,vagy emo,vagy repper,en ember maradok,es ugyanazokat a dolgokat szerethetem.Megertetted,vagy magyarazzam el egy kicsit egyszerubben,a te agyiszintethez megfelelo modon?? _|_ _|_ _|_
2011. nov. 1. 19:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!:)

[link]

2011. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

az első vagyok....

hehe te nem vagy punk wazze, én már a 80-as évek óta nyomom, otthagytam az általánost, ittam meg szipuztam az utcán, CPG-t meg Kreten-s nyomattunk a kazettás magnóból, gusztustalankodtunk a szökőkútban és biztosítótűt szúrtunk a fülünkbe..... azok voltak a szép idők.... :)

te meg itten olvasni akarsz mi?

2011. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

b@zdmeg,en csak olvasni akarok egy konyvet,ami tenyleg teccedjen,azert gondoltam h ezt elkezdhatnem ,es engem az mit kene erdekelyen h othagytad az altalanost :P? en nem hagyom ot,nem vagyok egy kozepes tanulo sem,de nincs mit csinalyak csak suliba menni,mert nincsenek olyan haverjaim,akkikkel piazgassak (sajnos...)ugyhogy ne pofazz itten,mert sztem neked van tapasztalatod az eletben,de en ismerem azt (8 honnappal ezelott,nm hittem volna hogy igy fog alakulni az letem,es ezk 2 szemelynek koszonhetem x-( )en sanos nem akkor szulettem,es nem azon a helyen,ami sztem nm az en hibam:P

szoval meg most sem eretem mi a baj?az h el akarom olvasni a tortenetet annak a stilusnak amit en meg sajnos manapsag egyre kevesebben kepviselnek?sztem maga (:P) be ken fegja a szajat,mert igaz nagy evkulombseg van koztunk,de en legalabb tom azt,h mi az h muveszet,es ertekelem,mert ebben a rohat vilagban (!!!) meg az maradt sertetlen!!remelem felfogta!!!


amugy a linket kuldonek nagyon szepen koszonom (veled meg jol is egyezhetek:P:P:P)

2011. nov. 2. 20:32
 6/17 A kérdező kommentje:
ja amugy a CPG-t en is birom,de ha vallasztani kene a The Sex Pistols-t vallasztanam:P
2011. nov. 2. 20:34
 7/17 anonim ***** válasza:

megin az első vagyok

hallod te csaj vagy? mer akkor akár találkozhatnánk is... meg ilyesmik....

2011. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
csaj vagyok,ez anevembol is kiderulheten....meg ilyesmi?micsoda?? amugy nm is rossz otlet XD :D
2011. nov. 12. 17:42
 9/17 A kérdező kommentje:
am hany eves vagy??
2011. nov. 12. 17:46
 10/17 anonim ***** válasza:

hát ez az, 30-on felül vagyok, te meg gondolom 15 vagy hasonló.... :(

pedig ha jó csaj vagy sunáználak.... :))

2011. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!