Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tartod a könyvtárból...

Hol tartod a könyvtárból kölcsönzött könyveidet, és mennyit szoktál egyszerre kölcsönözni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

hol tartom? csak nem otthon?

Amúgy változó. Legszívesebben kivennék egyszerre 5-6 könyvet is, csak hát mellette tanulnom is kell, meg kötelező olvasmányok... Szóval 1-3 könyvet havonta.

2011. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de otthon hol? Asztalon, éjjeliszekrényen, polcon, földön?
2011. nov. 5. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ebben a sorrendben:D

Mindenhol. Soha nem rakom őket a polcra a többi közé. Az nekem egy külön rituálé, amikor megveszek egy könyvet, elolvasom, aztán a legjobb érzéssel teszem a polcra, és megcsodálom az immáron újabb példánnyal kibővült gyűjteményemet. De utálnék odatenni egy jó könyvet, aztán leszedni azzal a tudattal, hogy vissza kell adnom. Igen zavaros egy észjárásxD

Szóval ezek mindig ott vannak, ahová éppen ledobom őket. Mondanom sem kell, anyám imád engem:D

2011. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D


Ismerős. Én nemrég szabadítottam fel egy polcot - ahol korábban porosodó kacatok voltak - kifejezetten a könyvtári könyveknek. De a rituálét én is megtartom. Aztán persze van az ágy mellett, az asztalon, a neki szánt polcon, de még a táskában is.

2011. nov. 5. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt utálom, amikor találok egy csomó jó könyvet, és mindet elhoznám, de értelme nem sok lenne:D

Tegnap is visszavittem kettőt (én a Szabó Ervin Központi könyvtárába járok), és mantráztam magamban, hogy "csak bedobom ezeket, nem megyek be, nem megyek be", aztán persze, hogy becsekkoltam. Mondjuk én a böngészdében gyorsan végzek, a regényeket szinte mindig megveszem magamnak, úgyhogy mindig húzok fel a szabadpolc részlegre, ne az egy kincsesbánya nekem:D És találtam van 6 könyvet, amit már nagyon elolvasnék, de itthon is van sajátok közül egy csomó, amit csak megvettem, de még ki se nyitottam. Meg különben is sok értelme lenne egyszerre kivenni Darwintól a Fajok eredetét meg Dawkins-tól az Evolúció bizonyítékait egy hónapra. Szóval...

2011. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én általában az ágyamon, éjjeliszekrényen, földön :)

LEgutóbb Stephen King mobilját vettem ki, holnap viszem is vissza, fájó szívvel, szépen mutatna a polcomon :D

2011. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!